Haber

10 Kasım Salı Çağla ile Yeni Bir Gün İzle!

Fox TV’nin sevilerek takip edilen programlarında Çağla ile Yeni Bir Gün 10 Kasım Salı saat 10:45’ten itibaren ekranlara geliyor. Çağla Şikel’in eğlenceli sunumu ile zevkli bir program haline gelen Çağla ile Yeni Bir Gün’de birbirinden önemli konuklar ile birbirinden önemli konular yer alıyor.

Çağla ile Yeni Bir Gün’de güne enerjik başlamak isteyenler, sağlıklı yaşamın sırlarını öğrenmek isteyenler aradığını buluyor.

Fox Tv’nin hafta içi her gün saatler 10:45’i gösterdiğinde ekranlarınızda sizlerle beraber olmaya devam ediyor. Sağlıklı yaşamdan güzelliğe, yemeklerden kıyafete her şey bu programda. İzlerken eğleneceğiniz, güleceğiniz, bilgileneceğiniz bu program sizleri bekliyor…

ÇAĞLA İLE YENİ BİR GÜN 10 KASIM SALI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ÇAĞLA İLE YENİ BİR GÜN 10 KASIM SALI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Çağla Şıkel ile Yeni Bir Gün” sağlıktan iyi beslenmeye, doğru alışverişten estetiğe, kadınlara yönelik tüm konular ele alınacak, son trendler, farklı ve detaylı bilgiler izleyiciyle paylaşılacak. Alanında uzman doktor ve estetisyenlerle gerçekleştirilecek sohbetlerle, kadınların sağlık ve güzellik konularında merak ettikleri tüm sorular en doğru isimlerden yanıt bulacak.
Ekran başındakilerin kolayca yapabilecekleri pratik, lezzetli, kolay ve sağlıklı yemek tarifleri stüdyoda canlı olarak anlatılacak. Bunların yanı sıra Çağla Şıkel; hayatınızı kolaylaştıracak, bütçe tasarrufu sağlayacak birbirinden sağlıklı, kaliteli ve önemli tüyolar verecek.

“Çağla ile Yeni Bir Gün” hafta içi her gün canlı yayınla FOX’taBaşa dön tuşu