Haber

11 Kasım Çarşamba Bir Garip Aşk Son Bölüm İzle!

Kanal 7’nin sevilerek izlenen yabancı dizisi Bir Garip Aşk 11.Bölümü ile 10 Kasım Salı günü ekranlara geldi. Hafta içi her gün 21:15’ten itibaren Kanal 7’de izleyicisi ile buluşan dizinin 12.Bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Son dakikasına kadar dikkatle izleyeceğiniz dizi Bir Garip Aşk 12.Bölüm 11 Kasım’da Kanal 7’de olacak. 11 Kasım Çarşamba Bir Garip Aşk Son Bölüm İzle!

ŞİYAM’IN GERÇEK YÜZÜ ORTAYA ÇIKIYOR MU?

Bir Garip Aşk’ta bugün Anjali evde tören düzenler ve bu törene kocası Şiyam’ın da gelmesini ister. Anjali’yi sır gibi gizleyen Şiyam ise Kushi’yle evlenmek ister. Şiyam’ın gerçek yüzü ortaya çıkacak mı?

Anjali evde bir tören düzenlemek ister ve bunun için Arnav’la birlikte alışverişe gider. Pazarda Kushi ile karşılaşan Arnav onu uzaktan izler. Ananya da törene davet edilir. Bu sefer büyükannenin gözüne girmek isteyen Ananya geleneksel kıyafet giymeye karar verir. Anjali kocası Şiyam’ın törene gelmesini ister. Şiyam Madhumati’nin elinden kurtulup Anjali’nin yanına gitmek için her yolu dener. Fakat Madhumati Şiyam’ın gitmesine izin vermez. Evli olduğunu saklayan Şiyam’ın gerçek yüzü bu sefer ortaya çıkacak mı?

BİR GARİP AŞK 12.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BİR GARİP AŞK 12.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Başa dön tuşu