Sosyal Medya

12 Ekim Salı Altın Fiyatları, Gram Altın, Çeyrek Altın Ne Kadar?

12 Ekim Salı Altın Fiyatları, Gram Altın, Çeyrek Altın Ne Kadar?... Gram altın ve çeyrek altın fiyatları 12 Ekim 2021 Salı günü serbest piyasada yatırımcılar ve ekonomi gündemini takip edenler tarafından merakla araştırılıyor. Hemen belirtelim ki gram altın fiyatları ve çeyrek altın fiyatları haftaya aşağı yukarı hareketle başladı. Peki, bugün çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar, kaç TL? İşte, 12 Ekim 2021 Salı güncel gram altın ve çeyrek altın fiyatları…


 
Altın piyasasındaki son rakamlar sabah saatleriyle birlikte belli oldu. Altın fiyatları haftanın ikinci gününde iç piyasada dolar kuru etkisiyle yükselişe geçti. Geçtiğimiz hafta haftalık bazda bakıldığında altın fiyatları yatırımcısına kazandırdı. Ons altındaki artış altın fiyatlarına olumlu yansıdı. Gram altın fiyatları, şu dakikalarda 508 lira seviyesinde bulunurken; altının ons fiyatı ise bin 757 dolar seviyesinde hareket ediyor. İşte altın fiyatlarında son durum..
 
ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

 
Yatırımcısının her dönem gözdesi olan çeyrek altın son dönemdeki yükselişle birlikte bugün 822 liradan alınırken 833 liradan da satışa sunuluyor.
 
Altının gramı ise 12 Ekim Salı günü 508,09 lira seviyelerinde yer alıyor. Kurdaki değişimlerin devam etmesi halinde altının gramı da 515 lirayı zorlaması bekleniyor.

 
CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?
 
Geçtiğimiz günlerde hem alış fiyatında hem de satış fiyatında 3 bin liranın üzerindeki konumunu sağlamlaştıran Cumhuriyet Altını ise Bigpara’dan alınan son verilere göre bugün 3 bin 283 liradan alınırken 3 bin 340 liradan da satışa sunuluyor.