Aktüel Ürünler

26 Ekim Amazon İndirimli ve En çok Satan Aktüel Ürünler Kataloğu

Sanal alemde indirim ve alışveriş çılgınlığı devam ediyor. Son zamanların en çok konuşulan satış platformu olan Amazon’da hangi ürünler indirimli, en çok satan ürünler hangileri araştırılıyor. İşte 26 Ekim Amazon İndirimli ve En çok Satan Aktüel Ürünler Kataloğu

Özellikle ‘home office’ çalışmaya geçenler nedeniyle elektronik ürünlerin satışlarında büyük bir artış yaşanıyor. Peki en çok hangi cihazlar satıyor? İşte fiyatıyla şaşırtan popüler elektronik ürünler…

Huawei Watch GT2 Classic Akıllı Saat 46mm


Huawei’nin yeni nesil akıllı saatlerinden Watch GT2 Classic, 46mm büyüklüğünde. Gelen çağrıları ve mesajları görme, bildirimleri ekrana getirme gibi pek çok işlemi yerine getirebilen ürün, kalp ritminizi ve stres seviyenizi de ölçüyor ve kanınızdaki oksijen değerini de gösterebiliyor. Bataryası 14 gün bitmiyor.


Apple TV 4K

USB üzerinden bilgisayara bağlanan ve televizyonları daha akıllı bir hale getiren Apple TV 4K’nın diğer Apple TV modellerinden en büyük farkı ise 4K çözünürlüğünde görüntüleri desteklemesi ve 4K filmleri de ekrana getirebilmesi. Ancak 4K uyumlu televizyona da sahip olmanız gerektiğini unutmayın.


Apple Watch Series 6

Diğer Apple Watch modellerinden farklı olarak kanınızdaki oksijen düzeyini ölçebilen Apple Watch Series 6, aynı zamanda EKG uygulamasıyla birlikte çalışarak kalbinizden gelen elektrik sinyallerini okuyor.


Anker Soundcore Motion B

Bluetooth Hoparlör Teknolojik aksesuar ürünleriyle tanınan Anker’in Soundcore markası altında kullanıcılarına ulaştırdığı yeni ürünlerinden Anker Soundcore Motion B Bluetooth Hoparlör, 12W Stereo Ses desteğine sahip. IPX7 sertifikası ile suya karşı dayanıklı bir yapıda olan ürün, 12 saat batarya ömrü sunuyor.

DAHA FAZLA AMAZON ÜRÜNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Başa dön tuşu