Özel Sektör

33 ilde 200 paketleme elemanı alınacak

İşkur üzerinden iş arayanların en çok başvurduğu alanlardan birisi olan paketleme elemanı alımları devam ediyor. Bazı ilanların son başvuru günü bugün olmakla birlikte 33 ilde 200’ün üzerinden paketleme elemanı alımı..

33 ilde 200 paketleme elemanı alınacak

İşkur üzerinden iş arayanların en çok başvurduğu alanlardan birisi olan paketleme elemanı alımları devam ediyor. Bazı ilanların son başvuru günü bugün olmakla birlikte 33 ilde 200’ün üzerinden paketleme elemanı alımı yapılıyor.

Başvuru şartları ilandan ilana değişiklik gösterse de genel olarak;

  • En az ilköğretim mezunu olmak
  • Çalışmasına engel herhangi bir sağlık problemi olmamak
  • Çalışacağı şehirde ikamet ediyor olmak
  • İş ortamına uyum sağlamak ve düzenli çalışmak
  • İş tecrübesi edinmiş olmak

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Şırnak, Gaziantep, Denizli, Ankara, Konya, Kayseri, İstanbul, Sakarya, Manisa, Bursa, Adıyaman, Kocaeli, İzmir, Tekirdağ, Mersin, Malatya, Erzincan, Aydın, Çanakkale, Kırşehir, Yalova, Adana, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Samsun, Iğdır, Balıkesir, Osmaniye, Sivas, Karabük, Elazığ, Afyonkarahisar, Muğla

Başvurular iskur.gov.tr üzerinden yapılmaktadır. İş ilanlarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Açılan iş ilanı arama sayfasında sağ tarafta Meslek kısmına Paketleme İşçisi yazarak gelen listede Paketleme İşçisi’ni seçip Arama butonuna basarak iş ilanlarını görebilirsiniz.

İş ilanlarının detaylarını görebilmek için İşkur’un web sitesine üye girişi veya e-devlet ile giriş yapmanız gerekmektedir.

İş Araya Girişi butonuna tıkladıktan sonra gelen kısımda e-devlet ile giriş de yapabilirsiniz.

İş ilanları için üye girişi yaptıktan sonra iş ilanlarının detaylarını görebilir ve başvuru yapabilirsiniz.YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL