Sosyal Medya

Alparslan Büyük Selçuklu 10.Bölüm Tek Parça Full HD İzle! 24 Ocak Pazartesi

Alparslan Büyük Selçuklu 10.Bölüm Tek Parça Full HD İzle! 24 Ocak Pazartesi... Barış Arduç ve Fahriye Evcen’in başrollerinde bir araya geldiği, Alparslan: Büyük Selçuklu 10.bölümüyle bu akşam TRT 1’de yayınlanıyor. Peki bu hafta dizide neler yaşanacak?


 

Kurduğu plan ile Kekavmenos ve Akça’yı bir araya getiren Alparslan, gördüğü manzara karşısında şok olmuştu. Akça’nın, Kekavmenos’a “Baba!” hitabını duyan Alparslan şimdi ne yapacak? Alparslan tarafından Kekavmenos ile görülen Akça, bunun açıklamasını nasıl yapacak? Alparslan’a gerçeği mi söyleyecek, yoksa sırrı saklayabilecek mi?
 
Alparslan’ın bin bir emek ve zahmetle ele geçirdiği karargahı alan Yınal’ın, karargah hakkındaki tasarrufları ne olacak? Yınal’ın hakimiyetindeki karargaha giren Nizamülmülk ve alpların başına ne gelecek?

 
Karargahı almak için giden Diyojen, büyük bir sürpriz ile karşılaşıp canını son anda kurtarmıştı. Göktuğ’u esir alarak kurtulan Diyojen, Göktuğ’a ne yapacak? Planları suya düşen Bizans’ın karargah için yeni planları ne olacak?

ALPARSLAN: BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ