Sosyal Medya

Altın fiyatları 4 Mart 2022! Çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç lira?

Altın fiyatları 4 Mart 2022! Çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç lira?... Ons altın ve döviz kurlarındaki değişimlerin etkilediği altın fiyatları düşüyor mu, yükseliyor mu takip ediliyor. Ons altın, an itibarıyla bugün 1.937 dolar civarında işlem görüyor. Ukrayna Rusya gerilimiyle birlikte yükselişe geçen altın fiyatlarında son durum merak ediliyor. Peki, çeyrek altın bugün ne kadar? Gram altın kaç lira/TL? İşte 4 Mart 2022 altın fiyatları anlık bilgiler..


 
Haftanın son işlem gününde altın fiyatları ekonomiyi ve altın yatırımı yapanların gündeminde. Çeyrek altın ve gram altın fiyatı ise vatandaşlar tarafından en çok merak edilen altın türleri arasında yer alıyor. Rusya Ukrayna gerilimiyle birlikte hem ons hem de gram altın tarafında yükselişler yaşanıyor. İşte Bigpara’dan alınan son verilere göre altın piyasasında son durum…
 
GRAM ALTIN NE KADAR?

 
Geçtiğimiz salı günü 920 lirayı gören gram altın bugün 883,22 liradan işlem görüyor.
 
ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

 
Altın yatırımcısının en çok tercih ettiği ürünlerden biri olan çeyrek altın bugün 1.436 liradan geri alınırken aynı dakikalarda satış fiyatı ise 1.452 lirada bulunuyor.