ATV Bir Zamanlar Çukurova 109.Bölüm Fragmanı İzle! 21 Ekim Perşembe


14-10-2021 20:12

ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Birbirinden heyecanlı sahneleri ve meraklandıran bölümleri ile reyting rekorlarının bir numarası olan Bir Zamanlar Çukurova geçen hafta 108.Bölümü ile izleyicisinin karşısına geçmişti. Gelecek hafta 109. bölümü ile ATV'de yayınlanacak olan Bir Zamanlar Çukurova'da neler olacak? Bir Zamanlar Çukurova 109.Bölüm Fragmanı İzle...


 

 

Çukurova'nın hem ağası hem babası olan Fekeli, hayata gözlerini yumar. Fekeli'yi arabasında hareketsiz halde bulan Gaffur ve Raşit, ağalarının ölmüş olduğunu anlayıp konağa koşar. Can dostunun kötü haberini alan Lütfiye'nin feryadı yürekleri dağlarken, Fikret, amcasına karşı son görevini yerine getirip cenazesini omuzlar. Çukurova halkı, dürüstlüğüyle, adaletiyle Çukurova'ya örnek olan, babaları bildiği Fekeli'yi son yolculuğuna uğurlar. Fekeli'nin ani ölümü Lütfiye'nin içine kurt düşürür ve ölümünün ardındaki sır perdesini aralamak ister.
 
Betül, Fikret'in yanından ayrılmıyor

 
Betül, amcasını kaybeden Fikret'e destek olmak için elinden geleni yapar. Yardımseverliğiyle cenazeye katılanların takdirini toplayan Betül, Şermin'i bile şaşırtır. Şermin, kızının Fikret'le evlenip servetine konmayı planladığını anlayınca o da Lütfiye ile buzları eritmeye çalışır.
 
Fikret ve Hakan arasında gerilim tırmanıyor

 
Züleyha, Demir'in yaşadığına dair umutlarını korurken; Hakan, Züleyha'nın çekimine kapılmaktan kendini alamaz. Züleyha ve Hakan, birlikte portakal bahçesine gezintiye çıkmışken Fikret gelir ve Hakan ile Fikret arasında ağız dalaşı başlar. İkisinin arasındaki gerilimin ortasında kalan Züleyha'nın sabrı taşar.
 

Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlanır Yayınlanmaz Sayfamızda Paylaşılacaktır...Bu site, daha iyi bir kullanıcı deneyimi için tanımlama bilgileri kullanır. İzin verir misiniz?