İbo Show'un bu haftaki konukları belli oldu! İşte 24 Nisan fragmanı


21-04-2021 14:07

İbo Show'un bu haftaki konukları belli oldu! İşte 24 Nisan fragmanı.... Cumartesi günlerinin vazgeçilmez eğlence programı olan İbo Show yeni bölümleri ve yeni konukları ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Birbirinden eğlenceli şarkılar ve geçmişi hatırlatan sahneleri ile her hafta beğenilerek izlenen İbo Show'un yeni bölümü 24 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak. İşte İbo Show'da bu haftanın konuğu.


 

 

İbo Show'da 24 Nisan Cumartesi akşamında yayınlanacak 23.Bölüm konuğu Zekeriya Ünlü ve ekibi olacak. Sıra gecesi ile izleyenlerin karşısına geçecek olan İbo Show'da birbirinden eğlenceli türküler seslendirilecek.


 

ZEKERİYA ÜNLÜ KİMDİR?

 
Zekeriya Ünlü 1962 Şanlıurfa doğumlu olup ilk ve orta tahsilini Şanlıurfa'da tamamlamıştır. olup ilk ve orta tahsilini Şanlıurfa'da tamamlamıştır.


 

Şanlıurfa Ticaret Lisesini bitirdikten sonra Urfa' da Tenekeci Mahmut Güzelgöz, Kazancı Bedih gibi ustalardan ders almış,kendi kendini sıra gecelerinde yetiştirmiştir. Sanat hayatına İstanbul'da devam etmeye karar vermiş,burada 7 kaset ve 3 LP yaparak Türkiye'nin tanınmış ve sevilen sanatçıları arasında yerini almıştır. Çalışmalarını Şanlıurfa Sıra Gecesi ve arkadaşları gurubunda devam ettirmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

Star’da yayınlanan ve her Cumartesi seyircisini ekran başına kilitleyen ‘İbo Show’, çok özel bölümleriyle ekrana geliyor. Yayınlandığı günden beri Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan ‘İbo Show’, birbirinden ünlü konuklarıyla her cumartesi saat 20.00’de Star’da...Bu site, daha iyi bir kullanıcı deneyimi için tanımlama bilgileri kullanır. İzin verir misiniz?