Haber

Arda ile Omuz Omuza İzle 27 Eylül Pazar

Türkiye’nin sevilen şeflerinden Arda Türkmen’in, her hafta pazar günü mutfağında ünlü bir konuğu ağırladığı program Arda ile Omuz Omuza yeni bölümü ile ekrana geliyor. Türkmen geçen hafta, Kanal D’nin efsane..

Arda ile Omuz Omuza İzle 27 Eylül Pazar

Türkiye’nin sevilen şeflerinden Arda Türkmen’in, her hafta pazar günü mutfağında ünlü bir konuğu ağırladığı program Arda ile Omuz Omuza yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Türkmen geçen hafta, Kanal D’nin efsane dizisi Arka Sokaklar’ın Hüsnü Çoban’ı Özgür Ozan’ı konuk etti. Bu haftanın konuğu ise Suzan Kardeş oluyor.

Türkiye’nin sevilen şeflerinden Arda Türkmen’in, her hafta pazar günü mutfağında ünlü bir konuğu ağırladığı program “Arda ile Omuz Omuza” yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Türkmen bu hafta, sevilen isim Suzan Kardeş’i konuk ediyor. Türkmen’in sesli şekilde vereceği direktifleri uygulamaya çalışacak olan Suzan Kardeş, Fas usulü börek yapmaya çalışacak.

 Ünlü isimlerin, Arda Türkmen’in yardımıyla mutfak performanslarını sergilediği program “Arda ile Omuz Omuza” yeni bölümü ile pazar günü saat 13.00’te Kanal D’de!

ARDA İLE OMUZ OMUZA 27 EYLÜL PAZAR İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ARDA İLE OMUZ OMUZA 27 EYLÜL PAZAR İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL