Haber

Asuman’la Sevgili Dünürüm’de bu hafta kim kazandı? 9 Ekim Cuma

Show TV’nin sevilerek izlenen eğlenceli yemek yarışması programı Asuman’la Sevgili Dünürüm 40’ıncı yeni bölümü ile 9 Ekim Cuma günü ekranlara geliyor. Birbirinden maharetli gelinlerin yer aldığı yarışmada her gün bir gelin yarışmacı sunum hazırlayarak misafirleri ağırlıyor.

5 gelin yarışmacı ve aileleri birbirinden lezzetli yemekleri ile büyük ödülü kazanmak için kıyasıya bir yarışa girişiyor. Asuman Krause’nin eğlenceli sunumu ile ekranlara gelen yarışma izleyenlerin vazgeçilmezi halinde.

BUGÜN HAFTA FİNALİ HEYECANI VAR

Hafta boyunca anne, kayınvalide ve gelinlerden oluşan beş ayrı takımın yarıştığı programda haftanın kazananı 10 bin liralık büyük ödülün sahibi oluyor. Gelinler sevgilerini de katarak en güzel yemekleri hazırlıyor, dünürler onlara mentorluk yapıyor. Büyük ödülü kazanmak için kolları sıvayan gelinlerin ve dünürlerin lezzet yarışı, Asuman Krause’nin muhteşem sunumuyla eğlenceli bir şölene dönüşüyor.

BU HAFTA KİM KAZANDI?

Asuman’la Sevgili Dünürüm’de 8.haftanın kazananı Ebru oldu. Ebru 4.kez yarışmada 10 bin TL’lik ödülü kazanmış oldu.Başa dön tuşu