Haber

BekirGöçer kimdir? Twitter’da neden gündem oldu?

BekirGöçer kimdir? Twitter’da neden gündem oldu?…. Milyonlarca kullanıcısı olan sosyal paylaşım platformu Twitter’da Bekir Göçer isimli kişiye tepki gösteriliyor. Son zamanlarda gündemin ana maddelerinden biri olan Bekir Göçer’in kim olduğu da merak konusu oldu. Bekir Göçer kimdir? Bekir Göçer Twitter’da neden TT oldu? Bekir Göçer Kaç yaşında, nereli? Bekir Göçer neden eleştiriliyor? Bekir Göçer’e neden tepki gösteriliyor? gibi sorular da internette sıkça araştırılmaya başladı.

Son zamanlarda sosyal paylaşım platformu Twitter’da Bekir Göçer ismi sıkça ön plana çıkmaya başladı. Gündemi takip etmek için Twitter’a girenler, Bekir Göçer isimli bir şahıs hakkında küfür ve hakaret dolu paylaşımların yer aldığını gördü. Bekir Göçer’in kim olduğu da haliyle merak konusu oldu. Bekir Göçer hakkında birçok twit atıldı. Bekir Göçer’i merak edenler de konuyu internette araştırmaya başladı. Bekir Göçer’e neden hakaretler edildiği ve tepki gösterildiği merak ediliyor.

Bekir Göçer kimdir?

Bekir Göçer isimli şahsın kim olduğu konusunda henüz net bir bilgi paylaşılmadı. Ancak, 20 Ocak 2021 Çarşamba günü aynı isim hakkında Gaziantep’te dolandırıcı olduğu iddiasıyla birçok twit atıldı. Bekir Göçer ismiyle alakalı gelişmeler oldukça haberimize eklenecektir.

Kaynak: Kamu365.comBaşa dön tuşu