Haber

Benim Adım Melek 34.Bölüm İzle 7 Ekim Çarşamba

TRT1’in beğenilerek izlenen dizisi Benim Adım Melek 33.Bölümü ile 7 Ekim Çarşamba saat 20:00’den itibaren ekranlara geliyor. İki aile arasında bir kavga ve bu kavganın ortasında bir aşk. Benim Adım Melek merak edilen yeni bölümü ile TRT1’de…

Anneliğin, tüm zorluklara rağmen vazgeçmek değil aksine çocukların için hayata sımsıkı tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini konu alıyor. Nehir Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine dikkat çekiliyor.

Melek, yaşadıklarından dolayı üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla mücadele edip, diğer yandan oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve kavgacı tavırlarıyla uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan hayat dolu karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak.

BENİM ADIM MELEK 34.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ



Başa dön tuşu