Diziler

Benim Adım Melek 50.Bölüm Fragmanı 27 Ocak Çarşamba

Benim Adım Melek 50.Bölüm Fragmanı 27 Ocak Çarşamba….. TRT1’in sevilerek izlenen dizisi Benim Adım Melek 50.Bölümü ile 27 Ocak 2021 Çarşamba akşamında ekranlara gelecek. Takipçileri tarafından merakla beklenen yeni bölümde neler yaşanacak? Benim Adım Melek 50.Bölümü 27 Ocak 2021 Çarşamba saat 20:00’den itibaren TRT1’de yayınlanacak.

Gelecek hafta neler olacak?

50.Bölüm Fragmanı Yayınlanır Yayınlanmaz Sayfamızda Olacaktır!

Melek’e donör çıktığı haberi herkesi sevince boğar…

Alpay Funda’ya ulaşamadıkça Kenan’ın gitmesine engel olamadıklarını düşünüp gerilmektedir. Oysa Funda mektubu zamanında yetiştirmiştir. Kenan mektubu okuyunca gitme kararından vazgeçecek midir?

Ömer odasına kapanmış Defne’nin defterini okur. Donör haberi kulaktan kulağa dolaşırken Alpay donör evraklarıyla uğraşmaktadır. Ömer, Defne ve Gülşad Halfeti’ye gittiklerinde olağanüstü bir durumla karşılaşırlar. Bu durumun Ömer’deki yankısı ne olacaktır?

Spor kulübü Kerem’le ilgili kararını verir. Alpay hastaneye yatmış gibi görünmek amacıyla birkaç gün ortadan kaybolacaktır, bu sebeple kurduğu oyun ortaya çıkacak mıdır?

Melek’in donörü olduğunu söyleyen Alpay Halil’den bir bedel ister. Onun istekleri karşısında Halil ne yapacaktır? Melek nakil öncesi hazırlıklar için hastaneye yatar, tüm ailesi ve dostları ona destektir. Cumali ve Seyitali Halil ve Melek’e moral olması için nasıl bir sürpriz hazırlarlar?Başa dön tuşu