Diziler

Bir Zamanlar Çukurova 81.Bölüm Fragmanı 28 Ocak Perşembe

Bir Zamanlar Çukurova 81.Bölüm Fragmanı 28 Ocak Perşembe…. Bir Zamanlar Çukurova’nın 81.Bölümünde neler yaşanacak? 28 Ocak Perşembe akşamında 81.Bölümüylle izleyicisi ile buluşacak olan Bir Zamanlar Çukurova’da neler yaşanacak merak ediliyor. 81.Bölüm 28 Ocak Perşembe saat 20:00’den sonra ATV ekranlarında yayınlanacak.

Gelecek hafta neler olacak?

81.Bölüm Fragmanı Yayınlanır Yayınlanmaz Sayfamızda Olacaktır!

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da tüm engellere rağmen bitmeyen Züleyha ve Yılmaz aşkı, bir trafik kazası ile hüzünlü bir ayrılığa sahne oldu!

Tam da Çukurova’ya barış gelmişken, sevenler sevdiklerine kavuşmuş, kaderin oyunu ile bu hikayeye dahil olanlar, saygıyla kendi kaderlerine dönmüşken, evladının hastaneye götürüldüğünü duyan Yılmaz, oraya yetişmeye çalışırken uçurumdan yuvarlandı!

Can düşmanı Demir, hayatını tehlikeye atarak Yılmaz’ı kurtardı, hastaneye de yetiştirdi. Tüm Çukurova iyileşmesi için dualar etti, Yılmaz tüm sevdikleri ile de tüm düşmanları ile de helalleşti. Adeta Çukurova’da Yılmaz ve Züleyha aşkı ile yaşananların ardından bembeyaz bir sayfa açıldı!

Ama kader, bir kez daha ayrılık kartını çıkardı!

ZÜLEYHA’NIN GÖZYAŞLARINA YÜREK DAYANMADI!

Yılmaz, son nefesini sevdiği kadınla, ömrünü adadığı aşkla verdi!

Züleyha tam da kavuştuk derken Yılmaz’ı kaybetti! Kimsenin birbirini teselli edecek sözü kalmamıştır! Demir, Züleyha’yı ayakta tutmaya çalışıp, Çocukları için güçlü olmasını sağlamak için çabalayacaktır. Demir de üzgündür. Ama neyse ki ölmeden önce Yılmaz’la helalleşmiştir.

ÇUKUROVA, İSTANBULLU YILMAZ’A VEDA EDİYOR!

Yıllar önce hem eşini hem evlatlarını kaybeden Fekeli, kısa süre içinde yeniden aynı acılarla sınanmaktadır. Kimsenin onu teselli etmeye gücü yetmez. Yılmaz’ın cenazesini Fikret üstlenir, her şeye o sahip çıkar!

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm 80.Bölüm İzle 21 Ocak PerşembeBaşa dön tuşu