Haber

Clark Middleton kimdir? Clark Middleton neden öldü?

Twin Peaks ve The Blacklist dizilerinde oynadığı karakterlerle tanınan Amerikalı aktör Clark Middleton, önceki gün Los Angeles’taki evinde hayatını kaybetti.

The Guardian’da yer alan habere göre Clark Middleton’ın menajeri Steve Stone, 63 yaşındaki aktörün sivrisineklerden bulaşan ve tedavisi ya da aşısı olmayan Batı Nil virüsüne yakalandıktan sonra öldüğünü açıkladı.

Middleton’ın eşi Elissa Middleton, twitter hesabı üzerinden aktörün fotoğrafını koyarak “Clark, bilinen bir tedavisi olmayan Batı Nil virüsü sebebiyle hayatını kaybetti. Clark, bir ömür boyu sınırlara meydan okuyan ve engelli insanları savunan güzel bir ruhtu” notunu paylaştı.

1957’de doğnan Middleton’a henüz dört yaşındayken iltihaplı romatizma teşhisi koyulmuştu.

Aktör bir röportajında hastalığı sonucunda kalçasının kırıldığını ve boynunu hareket ettiremeyeceğini söyleyerek “Ama kendimi asla bir kurban olarak düşünmedim. Her zaman kendimi bir kahraman gibi hissettim” demişti.

Son olarak henüz seyirciyle buluşmayan romantik komedi filmi Antarctica’da tarih öğrentmenini canlandıran usta oyuncunun rol alığı projelerden bazıları…

2020- The Blacklist (TV Series)
2019-Gutterbee
2019- Agents of S.H.I.E.L.D. (TV Series)
2019-Amerikan Tanrıları
2018-Mortal Wounds
2017-Twin Peaks
2017- Laying Low
2016-2017The PathBaşa dön tuşu