Sosyal Medya

Çocukluk dizisinde Ayşegül kim?

Fox TV'nin merak edilen yeni dizilerinden Çocukluk 1.Bölümü ile ekranlara geliyor. Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünde yer aldığı Çocukl


 

Fox TV'nin merak edilen yeni dizilerinden Çocukluk 1.Bölümü ile ekranlara geliyor. Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünde yer aldığı Çocukluk dizisi fragmanları ile çok konuşulmuştu. Çocukluk 1.Bölümü ile 9Ekim Cuma saat 20:00'den itibaren Fox TV'de...

Fox TV'nin yeni dizisi Çocukluk'ta Ayşegül karakterini canlandıran Burcu Özberk merak ediliyor.

Güneşin Kızları dizisindeki Nazlı Yılmaz karakteri hayatının dönüm noktasını yakalayan Burcu Özberk, Afili Aşk dizisinde 'Ayşe' karakteriyle adından söz ettirdi. İşte, Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde En İyi Romantik Komedi Dizisi kadın oyunu ödülünü almaya hak kazanan Burcu Özberk'le ilgili ayrıntılar.

BURCU ÖZBERK KİMDİR?

Burcu Özberk 12 Aralık 1989'da Eskişehir'de dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunu olan Özberk, İlk ekran deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşamıştır, bu dizide canlandırdığı Huricihan Sultan karakteri ile beğeni kazanmıştır.

Güneşin Kızları dizisindeki Nazlı Yılmaz karakteri hayatının dönüm noktası olmuştur. Erdal Beşikçioğlu'nun Tatbikat Sahnesi'nde Marquis de Sade Quills ve Woyzeck Masalı oyunlarda rol almıştır.

2019'da yayın hayatına başlayan Afili Aşk'ta Ayşe Özkayalı karakterine hayat verdi.