Haber

Çukur 4.Sezon 11.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Çukur 4.Sezon 10.Bölüm İzle!

Show TV’nin en sevilen dizilerinden Çukur yeni sezona da bomba gibi başlamıştı. Çukur yine heyecanlı sahneleri ile ekranlara geliyor. Geçen hafta 4.Sezon 9.Bölümü yayınlanan dizide heyecan ve aksiyon dorukta idi. Çukur 102.Bölüm(4.Sezon 10.Bölüm) 9 Kasım Pazartesi saat 20:00’den itibaren izleyicisi ile buluşuyor. Çukur 4.Sezon 10.Bölüm (102.Bölüm) İzle 9 Kasım Pazartesi

Koçovalılar’ın düşmanları bitmiyor! Çağatay Erdenet’ten koltuğu devralan kardeşi Arık Böke’nin mahalleye gelip Yamaç Koçovalı’nın karşısına çıkması yepyeni bir fırtınanın başlangıcı oldu. Koçovalılar ile Erdenetler arasındaki mücadele çok daha çetinleşirken Çukur’un dördüncü sezonunda büyük merakla beklenen Cengiz Erdenet’in ipleri eline alması oyunun kurallarını tamamen değiştirecek.

Yeni bölümde Efsun ile Yamaç arasındaki romantizm artıyor. Dizinin resmi sitesinde yapılan açıklamada: ‘Koçovalılar’ın düşmanları bitmiyor! Çağatay Erdenet’ten koltuğu devralan kardeşi Arık Böke’nin mahalleye gelip Yamaç Koçovalı’nın karşısına çıkması yepyeni bir fırtınanın başlangıcı oldu. Koçovalılar ile Erdenetler arasındaki mücadele çok daha çetinleşirken Çukur’un dördüncü sezonunda büyük merakla beklenen Cengiz Erdenet’in ipleri eline alması oyunun kurallarını tamamen değiştirecek.’ deniyor.

ÇUKUR 4.SEZON 10.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı SHOWIZLE.gif
ÇUKUR 4.SEZON 10.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZBaşa dön tuşu