Diziler

Doğduğun Ev Kaderindir 27.Bölüm İzle! 13 Ocak Çarşamba

Doğduğun Ev Kaderindir 27.Bölüm ,İzle! 13 Ocak Çarşamba…. TV8’in sevilerek izlenen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 27.Bölümü ile 13 Ocak Çarşamba akşamında ekranlara geldi. Heyecanla ve merakla izlenen dizinin gelecek hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak? Doğduğun Ev Kaderindir 27.Bölüm 13 Ocak 2021’de TV8’de olacak.

Doğduğun Ev Kaderindir’de bu hafta neler olacak?

Doğduğun Ev Kaderindir 27.Bölüm İzle! 13 Ocak Çarşamba (tıklayınız)

Zeynep, Mehdi ile yaşadıklarından sonra normal hayata dönmekte zorlanır. Üzerinde hala yaşadığı travmanın etkileri vardır. Ailesinden ve Barış’tan gördüğü destekle iyileşmeye çalışan Zeynep kalbinde de farklı kıpırtılar hissetmeye başlar ama bunları kabullenmeye henüz hazır değildir.

Bebeğinin gelişiyle cezaevinde geçirdiği zaman Mehdi’ye çok ağır gelir. Bir yandan da aklı hala Zeynep’tedir. Ona içindekileri anlatmanın bir yolunu bulmak ister. Cemile ise Mehdi’nin karşısına bambaşka bir teklifle çıkacaktır.


Savaş hem Zeynep hem de ailesiyle yakınlaşır ve bu sıcak ortamı çok sever. Barış’ın aklından ve kalbinden geçenleri okumakta zorlandığı için de Zeynep’i korumak adına Barış’a tavır almaya başlar. Barış da karmakarışık bir durumdadır ve Zeynep’e karşı nasıl davranacağını bilemez.
Başa dön tuşu