Diziler

Doğduğun Ev Kaderindir 29.Bölüm Fragmanı 27 Ocak Çarşamba

Doğduğun Ev Kaderindir 29.Bölüm Fragmanı 27 Ocak Çarşamba…. TV8’in sevilerek izlenen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 29.Bölümü ile 27 Ocak Çarşamba akşamında ekranlara gelecek. Heyecanla ve merakla izlenen dizinin gelecek hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak? Doğduğun Ev Kaderindir 29.Bölüm 27 Ocak 2021’de TV8’de olacak.

Gelecek hafta neler olacak?

Mehdi’ye İkinci Saldırı!

Doğduğun Ev Kaderindir 29.Bölüm Fragmanı Yayınlanır Yayınlanmaz Sayfamızda Olacaktır!

Cezaevindeki Mehdi bebeğini daha rahat görebilmek için Benal’le evlenir. Zeynep ve Barış ise adını koymaya cesaret edemedikleri inişli çıkışlı bir yakınlaşma içindedir.

Mehdi’nin aklının hala Zeynep’te olması Mehdi’nin içinde bulunduğu çemberi daha da daraltırken Zeynep artık ufka bakmak istemektedir. Ancak geçmişinden gelen yükler Zeynep’in peşini bırakmayacaktır.

Mehdi Hapisten Çıkacak mı?

Mehdi’nin ailesi Mehdi’nin hapisten çıkması için şikayetini geri çekmesi konusunda Zeynep’e ısrar etmektedir. Bu baskılar altındaki Zeynep bir avukat olarak ceza kavramını, bir kadın olarak özgürlük kavramını sorgularken, Mehdi’nin ailesi kendisine bambaşka bir duyguyla baş başa bırakır: vebal…Başa dön tuşu