Ekonomi

Dolar-Euro bugün ne kadar? 22 Şubat Pazartesi

Dolar-Euro bugün ne kadar? 22 Şubat Pazartesi…. Ekonominin güncel verilerinden döviz kurları yakından takip edilmeye devam ediyor. Özellikle Dolar-Euro borcu olanlar ve yatırım yapanlar tarafından an be an takip edilen döviz kurlarında son durum merak ediliyor. Pnademi sürecinde dünyada ve Türkiye’de yaşanan son gelişmeler sonrasında Dolar’ın seyrinin nasıl gerçekleşeceği, TL karşısında değer kaybı yaşayıp yaşamayacağı da araştırılıyor. Dolar-Euro yeni haftanın ilk gününe nasıl başladı. 22 Şubat Pazartesi gününde döviz kurları ne kadar?

7 TL’NİN ALTINDA!

Dolar kuru 22 Şubat haftasına 7 TL’nin altında başlarken piyasalar kapandıktan sonra Cuma günü Fitch Türkiye’nin görünümünü yükseltti. Bu hafta içeride kritik bir veri akışı bulunmazken gözler ABD 10 yıllık tahvil faizleri 1.40 üzerine çıkmışken Fed Başkanı Powell’ın yapacağı konuşmada olacak. 22 Şubat sabahı dolar 6.98 TL’den el değiştiriyor, altın fiyatı ise 399 TL’de.

Cuma günkü kapanışta doların satış fiyatı 6,9610 lira, avronun satış fiyatı ise 8,4340 lira olmuştu.

22 Şubat haftasına dolar kuru 6.98 seviyesinde başlarken haftanın en önemli gündemi bugün AMB Başkanı Lagarde’ın ve yarın da Fed Başkanı Powell’ın konuşması olacak.

Dolar-Euro bugün ne kadar? 22 Şubat PazartesiBaşa dön tuşu