Sosyal Medya

Düşman Başına 46. Bölüm 25 Temmuz 2022 Tek Parça İzle

Düşman Başına 46. Bölüm 25 Temmuz 2022 Tek Parça İzle “Riya maaşının Shanti’ye vermeyi kabul eder. Shanti iddiayı kazanır!” Din görevlisi Pari için gelir Pari’ye kısmet bulduğunun açıklar Shanti Pari için bulunan zengin aileyi beğenir Riya babasının gönderdiği motosikleti duyar Riya babasının arar ve gerek olmadığını söyler Şivam Riya ile konuşur Şivam Riya’ya maaşının Shanti’ye vermesi gerektiğini söyler Riya maaşının Shanti’ye vermeyi kabul eder


 

Düşman Başına 46. Bölüm 25 Temmuz 2022 Tek Parça İzle

“Riya maaşının Shanti’ye vermeyi kabul eder. Shanti iddiayı kazanır!” Din görevlisi Pari için gelir Pari’ye kısmet bulduğunun açıklar Shanti Pari için bulunan zengin aileyi beğenir Riya babasının gönderdiği motosikleti duyar Riya babasının arar ve gerek olmadığını söyler Şivam Riya ile konuşur Şivam Riya’ya maaşının Shanti’ye vermesi gerektiğini söyler Riya maaşının Shanti’ye vermeyi kabul eder

Shanti’nin radyoyu dinlemesi ile başlar. Din görevlisi gelir. Pari için gelen teklifleri söyler. Aralarında ki en dikkat çeken kişinin bilgilerini verir. Shanti ondan hoşlanır.

 

Shanti, Riya’ya ile konuşur. Anupam’ın ona motosikletini gönderdiğini söyler. Riya buna karşı çıkar. Babasından motosiklet istemediğini, gerek olmadığını, onunla konuşacağını söyler. Shanti bedavadan gelecek olan motosikleti Riya’nın engelleyeceğini, buna engel olmaları gerektiğini söyleyip, bu iş için Kuşya’yı görevlendirir. Ne yapıp edip buna engel olmasını ister.


 

Şivam eve gelir. Kuşya ondan Riya ile konuşmasını ister. Şivam çekine çekine Riya ile konuşmaya gider. Bu sırada Riya telefonda babası ile konuşmaktadır. Babasına neden motosikleti gönderdiğini sorar. Shanti’nin ona yenisini alacağını söylediğini dile getirse de Anupam boş yere masraf etmemesini, kendisine ait olan motosikleti kullanmasını ister. Şivam Riya’nın konuşmasını bekler. Sonunda Şivam dayanamaz ve ona bir şey demek istediğini söyler. Riya telefonu kapatır ve ona ne olduğunu ne söylemek istediğini sorar.

 

Şivam çekinerek maaşını Shanti’ye vermesi gerektiğini, evdeki herkes bu şekilde davrandığını, evin bir ritüeli olduğunu anlatır. Riya Şivam’ın açıklamalarından sonra Shanti’ye maaşını vermeyi kabul eder.

Düşman Başına 46. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Sarla kameramandan orijinal CD’leri alamadığı için onun nasıl elde edeceğin, kameramana parayı nereden bulacağını düşünür. Bu sırada Shanti de Pari için bulduğu zengin aileden bahseder. Pari’nin de ahlaklı bir kız olduğunu, çok kısa sürede o aileye uyum sağlayacağını söyleyince, Sarla bir kat daha gerilir. Zira kızı hırsızın önde gidenidir.

Shanti, Sarla’nın gergin olduğunun fark eder. Ona neden gergin olduğunu sorar. Sarla her zaman olduğu gğibi yine yalanlarla Shanti’Yi kandırır.

Shanti Riya’nın maaşının vermeyi kabul ettiğini duyunca çok mutlu olur. Zir hem parayı hem de iddiayı kazanmıştır. Shanti Nimmi ile alay eder. Hatta Shanti, Riya’yı yanına alır. Sadece aileyi yöneten kişinin oturduğu salıncağa Riya’nın oturmasını ister.


 

Riya salıncakta oturmak istemez. Shanti’nin yeri olduğunu söyler. Bu sırada Kuşya’nın yemek yaptığının duyan Riya, ona yardım etmeye gider.

Düşman Başına 46. Bölüm 25 Temmuz 2022 Tek Parça İzlemek için tıkla

 

Nimmi Shanti’nin alay etmesine dayanamaz ve halası Sarla’ya laf söyler. Shanti ve Sarla sinir olur. Shanti zorla Nimmi’den özür dilemesini ister. Nimmi istemese de özür diler.


 

Preeti iş yerinden şirkete ait olan 25.000 RS konusu gündem olur. Arkadaşı şirket parasının bir gün evinde tutmasını, bir sonraki gün bankaya götürmesini, kendisinin işi olduğunu söyler. Preeti kabul etmek istemese de bu duruma mecbur kalır. Preeti eve parayı götürdüğünde Shanti’nin bu paraya el koymasından çekinir.

 

Kuşya yemek yaparken yanına Riya gelir. Riya yemeklere farklı baharatlar atmak isterken, Kuşya buna engel olur. Evde yemeği kendisi yaptığını, herkes kendi yaptığı yemeği beğendiğin, yemeğine farklı baharatlar eklemeyeceğini söyler.


 

Raghav eve gelir. Bu sırada Raghav Nimmi’nin ağladığını duyar. Ona neden ağladığını sorar. Shanti hemen oraya gelir. Kuşya’nın açıklamasına izin vermeden lafa girer ve Nimmi’nin büyük bir sipariş aldığını, sevinci ve ağlaması bundan der.

Sarla, Amit’i arar. Kız kardeşinin başı dertte olduğunu söyler. Amit şaşırır ve ne belası der. Sarla Pari’nini hırsızlık yaparken düğünde onu kameralar kaydettiğini, bu CD kimsenin eline geçmeden yok edilmesi gerektiğini söyler. Amit meseleyi anlayınca başlarının çaresine bakmasını ister.

 

Ashok, Amit’in arkadaşları tarafından nasıl dayak yediğini düşünürken ağlar. Bu sırada motosikletli serseriler Ashok’u iter. Ashok yere düşer ve yaralanır. Sonal onu görür. Hemen ailesine haber verir. Shanti sağlık giderleri için para vereceğini söyler. Raghav hemen oraya gideceklerin söylerken, Riya’nın motosikletini fark eder. Raghav sinirlenir ve Anupam’dan bunu kimin istediğini sorar. Shanti yine yalan söyler ve Anupam’ın kendi gönderdiğini açıklar.