TV Programları

Ebru Akel’le Kadın İsterse 22 Şubat Pazartesi 6.Bölüm İzle

Ebru Akel’le Kadın İsterse 22 Şubat Pazartesi 6.Bölüm İzle… Ebru Akel’le Kadın İsterse Son Bölüm İzle… Show TV’nin sabah programları sunucusu Ebru Akel yeni programı Kadın İsterse ile ekranlara geri döndü. Daha önce Kendine İyi Bak programını sunan Ebru Akel bu kez de Kadın İsterse ile kadınların sesi olmaya devam ediyor. Birbirinden önemli konukları ile hoş sohbet bir programla izleyicisinin karşısına geçen Ebru Akel sabahlarınıza keyif katıyor. Ebru Akel’le Kadın İsterse 6.Bölüm 22 Şubat Pazartesi saat 08:30’dan itibaren ekranlara geliyor.

“Çocuk gelin olduğum için okuyamadım!”

Dünya Jimnastik Şampiyonu Göksu Üçtaş Şanlı’nın annesi Mine Altın çocukluğunda okuma şansı olmadığını, kızı sporda başarı basamaklarını yükselirken kendisinin de tahsil hayatına devam ettiğini söyledi.

EBRU AKEL’LE KADIN İSTERSE 6.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri ağırlayacak. Engel tanımayan, kararlı, başarıya ve mucizelere inanan, farklı, cesur, çalışkan ve ilham veren, hayatın içinden insanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

Ebru Akel, izleyicileri gündemin önemli başlıklarıyla yeni güne hazırlarken, uzman konuklarıyla sağlıktan güzelliğe, modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şeye bu programda yer verecek. Ekran başındakiler de soru ve görüşleriyle programa dahil olacak.

Ebru Akel’le Kadın İsterse 22 Şubat Pazartesi 6.Bölüm İzleBaşa dön tuşu