Kamu Personeli

En az ilkokul mezunu 32 güvenlik ve temizlikçi alımı ve başvuru şartları

Abant İzzet Baysal Üniversitesi en az ilkokul mezunu adaylar arasından daimi kadroda alımı yapacağı kamu ilanları yayınladı. Abant İzzet Baysal Üniversitesi bünyesine alınacak personel için şartlar haberin içeriğinde.

Güvenlik görevlisi alımı silahsız 10 kişi alımı başvuru şartları;

Lİse ve dengi okul mezunu olmak,18-35 yaş arasında olmak.


5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 14. maddesinde belirtilen Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak, Özel Güvenlik Kimlik (silahsız) kartına sahip olmak, (Kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması gerekmektedir)


Kadın adaylarda en az 165 cm boyunda olmak, Erkek adaylarda en az 175 cm boyunda olmak, (Aile hekimi ile belgelendirilmelidir.)Görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık problemi bulunmamak,Üniversitenin tüm yerleşkelerinde (Merkez ve ilçeler) iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak,Başvuran adaylar işyerindeki çalışma koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Alınacak işçilerin deneme süresi 60 gün (2 ay) olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi bildirim süreleri beklenmeksizin tazminatsız feshedilecektir.Atama için öngörülen şartlara sahip olmayanların, yanlış, yanıltıcı veya yalan beyanda bulunanların, kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları geçersiz sayılarak, atamaları yapılmayacak, atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecektir.Sözlü sınava girmeye hak kazandığı halde, Üniversitemiz web sitesinde ilan edilecek olan sınav tarihlerinde sınava katılmayan adaylar, sınav hakkını kaybetmiş sayılacaktır.


İŞKUR 00005489904 iş ilan numarası ile başvuru 4 Mayıs 2020 tarihi bitimine kadar yapılacaktır.

Temizlik görevlisi alımı 22 kişi için başvuru şartları;


En az ilköğretim en çok lise ve dengi okul mezunu olmak,18-35 yaş arasında olmak.Görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık problemi bulunmamak,Üniversitesin tüm yerleşkelerinde (Merkez ve ilçeler) iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak.Başvurular 00005489908 İş Kurumu iş ilan numarası ile başvuru kabul ediyor.


2 YorumBaşa dön tuşu