Banka Kredi

En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Nakit paraya ihtiyaç duyanlar için bankaların en düşük faizli bireysel ihtiyaç kredilerini sizler için araştırdık. Banka banka gezmek yerine aşağıdaki faiz oranlarını ve masrafları karşılaştırarak hesabınıza uyan bankalara başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası, Halkbank gibi devlet bankalarının faiz oranlarının diğer bankalara göre daha düşük olduğu bilinmektedir. Zaten doların düşmesi ile birlikte bankalar da faiz oranlarında yüzde 10’a varan indirimler yapmıştır. İşte bankaların güncel ihtiyaç kredisi kampanyaları…

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredileri

Ziraat Bankası müşterilerinin bireysel ihtiyaçlarının karşılanması için finansman sunan bankalar arasında yer almaktadır. Kullandırılacak olan kredilerin vadesi 60 ay olarak belirlenmiştir. Uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz krediniz Ziraat’ te! Müşterileri verilen ihtiyaç kredileri için için kefil ya da teminat talep edilmektedir. Kredinin garanti altına alınabilmesi için hayat sigortası yapılmaktadır. Ödeme seçenekleri müşteriler tarafından belirlenmektedir.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi


Kredi başvuruları için banka tarafından bazı evraklar talep edilmektedir. Tüketici kredileri bankadan temin edilecek olan başvuru formu, müşterinin gelir durumunu gösteren belge, T.C. kimlik belgesi, pasaport ya da sürücü belgesi ile başvuru yapabilecektir. Banka tarafından ek belge de talep edilebilmektedir. Şube, web sitesi, Ziraat Mobil, İnternet şubesi, ATM ya da çağrı merkezlerinden kredi başvurusu yapılabilmektedir. Kullandırılacak olan kredinin limiti banka müşterilerine göre değişiklik göstermektedir.


Gelir durumuna göre kredi çıkmaktadır. Emekliler için kredi aylık taksitleri maaş tutarının yüzde 50′ sini geçemez. Kredi başvurusu yapmak için tıklayınız. Tüketici kredilerinin limiti maksimum 30 bin TL olmaktadır. Emekli banka müşterileri 70 yaşına kadar kredi çekebilir. Hesaplama aracı yardımı ile örnek ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Kredi Tutarı Vade (ay)Aylık Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı Kredi Tahsis ÜcretiÜcretler Toplamı
30.000121,052.709,54 TL250 TL32,514,48 TL
30.000241,051.456,36 TL250 TL34.952,64 TL
30.000361,051.041,76 TL250 TL37.503,36 TL
30.000481,05836,78 TL250 TL40.165,44 TL
30.000601,05715,61 TL250 TL42.936,60 TL

Bankadan kredi alabilmeniz için kredi notunuzun yüksek ve sicilinizin temiz olması gerekmektedir. Başvuru yaptıktan sonra banka hakkınızda bir tahkikat başlatacaktır. Bu tahkikatta kredi geçmişinize bakılacaktır.

Halkbank İhtiyaç Kredisi


Halkbank’ ın müşterilerine sunduğu pek çok ihtiyaç kredisi kampanyası bulunmaktadır. İmar barışı, KKTC eğitim masrafları, KKTC bireysel destek kredisi, hızlı kredi, vefa kredisi, mutlu emekli ihtiyaç kredisi, maaşını Halkbank’ tan alan, eğitim, mini kredi, dost ihtiyaç kredisi, kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi, özel sektör çalışanlarına ihtiyaç kredisi, kendi küçük avantajları büyük kredisi ile her türden müşterinin ihtiyaçları giderilmektedir.

Halkbank ihtiyaç kredisi


İhtiyaç Kredisi

Halkbank’ın müşterilerinin finansman ihtiyaçlarının karşılanması için sunduğu kredilerin vadesi 60 ay 1,07 faiz oranları olarak belirlenmiştir. Kredi başvurusunun Halkbank şubelerine yapılması gerekmektedir. Kredi başvurusu için bankanın talep ettiği evraklar bulunmaktadır.


Başvuru evrakları

  • Kimlik belgesi, ehliyet ya da pasaport fotokopisi
  • Gelir durumunu gösteren belge
  • Özel sektör çalışanları gelir belgesi ve SGK hizmet dökümü
  • Emekliler emekli hesap cüzdanı, destek prim belgesi, Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan alınacak olan emekli belgesiBaşa dön tuşu