Esra Erol

Esra Erol’da 22 Şubat Pazartesi Tek Parça İzle

Esra Erol’da 22 Şubat Pazartesi Tek Parça İzle…. Esra Erol’da Youtube Son Bölüm Tek Parça Full İzle… ATV’nin en çok izlenen programlarından Esra Erol’da yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Esra Erol’da yüzleşmeler devam ediyor. Terk edenler, kayıplar Esra Erol’da konuşuluyor. Esra Erol’da yeni bölümünde kimler yer alacak merak ediliyor.

Sevda ve Mehmet boşandı!

İsmigül Hanım kızını bulmak için Esra Erol’a geldi. İsmigül Hanım, kızı Züleyha Gökçe’yi aradığını ve esasında torunlarını kurtarmak istediğini çünkü kızının torunlarına iyi bakmadığını ve gece vakti çocukları kilitleyip kaçıp gittiğini ve çocuklara küflü ekmek yedirdiğini iddia etti. Çocukların Çarşamba’da olduğunu söyledi ve çocukların bir geleceği olmadığını, bakanlığın olaya el atmasını istedi.

Sevda kocası Mehmet ile karşı karşıya!

Bitti denen evlilikte son dakika gelişmesi ne oldu? Esra Erol Sevda ve Mehmet’in boşandığını duyurdu. Hülya ve Naci çifti stüdyoda feryat etti. Kızları Yağmur’un, Muhammet Keskin tarafından zorla tutulduğunu dile getirdi. Zekiye Ömer’i affedecek mi? Türkiye’nin konuştuğu skandalda son perde…

ESRA EROL’DA 22 ŞUBAT PAZARTESİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Esra Erol’da 22 Şubat Pazartesi Tek Parça İzleBaşa dön tuşu