Esra Erol

Esra Erol’da Mevla ve Nilüfer Kimdir?

Esra Erol’da Mevla ve Nilüfer Kimdir? ATV’nin en çok izlenen programlarından Esra Erol’da yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Esra Erol’da yüzleşmeler devam ediyor. Terk edenler, kayıplar Esra Erol’da konuşuluyor. Esra Erol’da yeni bölümünde kimler yer alacak merak ediliyor.

Mevla ve Nilüfer Birbirine Girdi!

Hayriye Hanım’ın 19 yaşındaki kızı Nilüfer, canlı yayına bağlandı ve evli, üç çocuklu olan Salih Kaya’ya kaçtığını, Salih’in karısı Mevla ile de aynı evde yaşadığını itiraf etti!

Mevla eşi Salih’in sözleri için çok üzgün olduğunu dün gece düşündüğünü ve bir karar verdiğini net adımlar atmayı düşündüğünü söyledi. Nilüfer Mevla’nın boşanmayacağım kararını dün cevapladığını bugünde konu ile ilgili olarak boşansa da boşanmasa da Mevla’ya sahip çıktıklarını söyledi.

Esra Erol Nilüfer’e sen kimsin diye seslendi. Esra Hanım Nilüfer’in 19 yaşında olduğunu açıklarken Mevla’nın gelecekte Nilüfer’in kendisine yaşattığını muhakkak yaşayacağını söyledi. Mevla eşi Salih’in bir daha çocuğunu olmamasını istediğini ama Nilüfer’in de bir çocuğu olduğunu bir annenin evlatları için neler yapabileceğini anlamasını istediğini ekledi.

Dün Salih’in kendisine yayında savunmadığını söylediğini sen ben Nilüfer ve çocuklar aynı yaşarım demesini beklediğini ileri sürdü. Mevla dün yayından sonra Salih ile net karar vermesi için konuştuğunu Salih’in Nilüfer’i sevdiğini 6 kişilik bir aile olmak istediğini söylediğini aktardı.Başa dön tuşu