Masumlar Apartmanı

Esra’ya yakalanan Han ne yapacak? Gelecek bölümde neler olacak? Masumlar Apartmanı

Esra’ya yakalanan Han ne yapacak? Gelecek bölümde neler olacak? Masumlar Apartmanı…. Ceylan’ın kolyesi ortalığı karıştırdı! İnci ile Han’ın arası bir türlü düzelemiyor…. Masumlar Apartmanı yeni bölümü ile 16 Şubat Salı gününde izleyicisi ile buluştu. Birbirinden heyecanlı ve meraklandıran sahneleri ile salı günlerinin reyting rekortmeni olan dizide bu hafta yine ortalık çok karışıktı.

İnci ile Han’ın evliliği sarsıntılarla devam ederken Safiye’nin İnci’yi istememesi ve kaba davranması İnci ile Han’ın arasında problemlerin artmasına sebep oluyor. Son olarak Han’ın eski kız arkadaşı Ceylan’ın kolyesinin Han ve İnci’nin odasında çıkması ortalığı iyice karıştırdı. İnci Han ile Ceylan’ın görüşüp görüşmediğini araştırırken Safiye’den beklenmedik bir hamle geldi.

KOLYE’Yİ BEN KOYDUM!

Han’ın İnci’ye Ceylan ile görüşmediğine ikna etme çabaları sonrasında İnci Safiye’den şüpheleniyor. Kolyeyi Safiye’nin kendisini Han’dan ayırmak için koyduğunu düşünen İnci Safiye’ye bunu yapıp yapmadığını soruyor. İnci’nin istediği cevabı veren Safiye kolyeyi Han’ın kıskandırmak için odaya koyduğunu söylüyor.

HAN’IN SIRLARI ÇOĞALIYOR!

İnci ile evliliğinde sıkıntılar yaşayan Han’ın sırları çoğalıyor. Ceylan ile görüşmediğini söyleyen Han aslında Ceylan ile görüşmüş. Hem de İnci ile özel odasında. Ceylan’ın kolyesi de kanepenin arasına düşünce kıyamet yeniden kopmaya hazırlanıyor. İnci şimdilik Safiye’ye kızsa da Han’ın Ceylan ile evlerinde görüştüğünü öğrenince neler olacak?

HAN ESRA’YA YAKALANIYOR!

Masumlar Apartmanı’nda son sahne yine meraklandırdı. Geceleri çöp toplamaya çıkan Han’ın hastalığı başına işler açacak. Han’ı çöp toplama elbiseleri ile gören Esra şok oldu. Ayrıca İnci’yi şüphelendiren kolye ve kadın elbiseleri ile yakalanan Han’ın Esra’ya zarar verip vermeyeceği merak konusu oldu.

Esra’ya yakalanan Han ne yapacak? Gelecek bölümde neler olacak? Masumlar ApartmanıBaşa dön tuşu