DizilerTV Programları

Fazlası Zarar 115. Bölüm Tek Parça İzle 12 Şubat Cuma

Fazlası Zarar Yeni Bölüm Tek Parça İzle 12 Şubat Cuma 115. Bölüm

Fazlası Zarar ünlü sunucu olan Ezgi Sertel tarafından sunuluyor. Hafta içi her gün saatler 13:30 olduğunda TRT1 ekranlarında sizlerin karşısına çıkmaya devam ediyor.

İsrafı bilinçlendirmek amacıyla yapılan programda her hafta farklı yarışmacılar yarışıyor. Her gün farklı yarışmacı olan yarışmada ev sahibi olmayan diğer yarışmacılar ise evdeki gereksiz eşyaları ana salona getirerek puanlıyorlar. Haftanın sonunda ise en yüksek puanı alan yarışmacı 10 bin TL’lik ödülün sahibi oluyor.

Türkiye’nin alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek olan yarışma programı “Fazlası Zarar’” hafta içi her gün saat 13.20’de TRT 1 ekranlarında. Sevilen Sunucu Ezgi Sertel’in sunacağı “Fazlası Zarar”, hayata bakış açınızı, para harcama şeklinizi ve geleceğinizi değiştirecek.

Bu programda, her hafta 5 yarışmacı birbirinin evini geziyor; kim tutumlu, kim savurgan ortaya çıkıyor… Evdeki fazla harcamalar salona geliyor, ev sahibinin tüketim alışkanlıkları göz önüne seriliyor… İhtiyacına göre harcama yapan, ayağını yorganına göre uzatan yarışmacı 10 bin lira büyük ödülün sahibi oluyor…

Eşinizle aranızı düzeltecek, evinizdeki bütçe savaşlarına son verecek olan program “Fazlası Zarar” Hafta İçi Her Gün – 13.20’de TRT 1’de…

Fazlası Zarar Yeni Bölüm (115. Bölüm) İzlemek İçin Tıklayınız

Fazlası Zarar 115. Bölüm İzlemek İçin TıklayınızBaşa dön tuşu