TV Programları

Fazlası Zarar’da Elif Kaç Puan Aldı? 4 Şubat Perşembe

Fazlası Zarar‘da Elif Kaç Puan Aldı? 4 Şubat Perşembe… TRT1‘in sevilerek ve beğenilerek takip edilen en farklı yarışma programı Fazlası Zarar yeni bölümü ile 4 Şubat Perşembe gününde ekranlara geldi. Günün yarışmacısı Elif Hanım oldu. Peki Elif Hanım rakiplerinden kaç puan topladı?

Hafta finaline bir gün kala Elif Hanım yarıştı!

4 Şubat Perşembe gününde Elif Hanım rakiplerini evinde ağırladı. Rakiplerinin değerlendirmesi sonrasında toplamda 12 puan aldı. Bakalım yarın Elif Hanım kazanabilecek mi?

TRT1 ekranlarında hafta içi her gün vazgeçilmez program olan Fazlası Zarar’da yeni hafta heyecanı yaşanıyor. Yeni haftada 5 yeni yarışmacı hafta finalinde verilecek büyük ödül için kıyasıya mücadele veriyor.

BÜYÜK ÖDÜL 10 BİN LİRA!

Evdeki fazla harcamalar salona geliyor, ev sahibinin tüketim alışkanlıkları göz önüne seriliyor… İhtiyacına göre harcama yapan, ayağını yorganına göre uzatan yarışmacı 10 bin lira büyük ödülün sahibi oluyor… Eşinizle aranızı düzeltecek, evinizdeki bütçe savaşlarına son verecek olan program “Fazlası Zarar” Hafta İçi Her Gün – 13.30’da TRT 1’de.

Fazlası Zarar’da Elif Kaç Puan Aldı? 4 Şubat PerşembeBaşa dön tuşu