Sosyal Medya

Flaş İddia! Fatih Terim İstifa Ediyor!

Flaş İddia! Fatih Terim İstifa Ediyor!... Süper Lig'de şampiyonluk yarışında son dakikasında kadar mücadele veren Galatasaray averaj ile şampiyonluğu kaçırırken maçtan sonra Fatih Terim'in açıklamaları gündeme damga vurdu. Her şeye rağmen şampiyon olabilirdik açıklamalarında bulunan Fatih Terim'in istifa edeceği iddiaları sosyal medyaya bomba gibi düştü.


 

Haluk Yürekli: "Fatih Terim, 17 Mayıs'ta istifa ediyor!"

Fatih Terim'in istifa edeceği yönünde iddialar Haluk Yürekli tarafından ortaya atıldı. Maç sonunda sitemkar açıklamaları bulunan Fatih Terim'in istifa edip etmeyeceği ise henüz muallakta.

MAÇ SONU AÇIKLAMALARI

Fatih Terim: Galatasaray'la gurur duyuyorum. 'Yalnızım' dediğimde kimse beni anlamadı.

Fatih Terim: Geçen hafta maç bitiyor. Yayıncı kuruluştu Güntekin Onay diyor ki, 'Yeni Malatyaspor hiç 3 gol yemedi.' Biz ondan şunu demesini de beklerdik, 'Ligin beşincisi de hiç 7 gol yemedi' Ben her şeyi daha iyi anlatacağım herkese.
 


 

Fatih Terim: Basınla ayrı uğraş, hakemlerle ayrı uğraş, TFF ile ayrı uğraş, bir de içeriyle uğraş. Bizim daha önce bitirmemiz gerekirdi bu işi. Bize çok ciddi yaralar verdiler. Sezon başından beri bakabiliriz. Herkese ve her şeye rağmen şampiyon olabilirdik.