Sosyal Medya

Gerçeğin Peşinde 402.Bölüm Son Bölüm 27.08.2021 Cuma İzle

Gerçeğin Peşinde 402.Bölüm Son Bölüm 27.08.2021 Cuma İzle.... Gerçeğin Peşinde Son Bölüm İzle 402.Bölüm Full İzle.... Gerçeğin Peşinde hafta içi her gün saatler 13:15 olduğunda Star TV ekranlarında sizlerin karşısına canlı yayınla geliyor. Ünlü sunucu Serap Paköz'ün sunumu ile Gerçeğin Peşinde birbirinden ilginç olayları aydınlatıyor, birbirinden garip vakaları çözüyor. Yeni sezonda da birbirinden önemli olayları ele alacak olan Gerçeğin Peşinde 27 Ağustos Cuma gününde izleyicisi ile buluşuyor.


 

Yaşanmış hikayeleri konu alan program, faili meçhul dosyaların karanlık yüzünü aydınlatacak.  Kayıpların bulunacağı, ayrı kalanları kavuşacağı ve cinayetlerin ardındaki sır perdelerinin de açığa çıkacağı ‘Gerçeğin Peşinde’, izleyenleri derinden etkileyecek.

Hafta içi her gün ekrana gelecek, Serap Paköz’ün sunacağı programa; uzman görüşleriyle Adli Tıp Uzmanı Taner Güven, Avukat Hasan Kocabey ve Polis Eğitmeni ve Güvenlik Uzmanı Murat Aydın da katkı sağlayacak.

Yapımcılığını Bloom Medya ve Skala Yapım’ın üstlendiği “Gerçeğin Peşinde”, ekranların sevilen yüzü Serap Paköz’ün sunumuyla, hafta içi her gün Star ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Gerçeğin Peşinde 402.Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız