TV Programları

Gerçeğin Peşinde Son Bölüm 22 Şubat Pazartesi Tek Parça İzle

Gerçeğin Peşinde Son Bölüm 22 Şubat Pazartesi Tek Parça İzle…. Gerçeğin Peşinde Son Bölüm İzle 22 Şubat Pazartesi 304. Bölüm…. Gerçeğin Peşinde hafta içi her gün saatler 13:15 olduğunda Star TV ekranlarında sizlerin karşısına canlı yayınla geliyor. Ünlü sunucu Serap Paköz’ün sunumu ile Gerçeğin Peşinde birbirinden ilginç olayları aydınlatıyor, birbirinden garip vakaları çözüyor.

Yapımcılığını Bloom Medya ve Skala Yapım’ın üstlendiği “Gerçeğin Peşinde”, ekranların sevilen yüzü Serap Paköz’ün sunumuyla, hafta içi her gün Star ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Yaşanmış hikayeleri konu alan program, faili meçhul dosyaların karanlık yüzünü aydınlatacak. Kayıpların bulunacağı, ayrı kalanları kavuşacağı ve cinayetlerin ardındaki sır perdelerinin de açığa çıkacağı ‘Gerçeğin Peşinde’, izleyenleri derinden etkileyecek.

Hafta içi her gün ekrana gelecek, Serap Paköz’ün sunacağı programa; uzman görüşleriyle Adli Tıp Uzmanı Taner Güven, Avukat Hasan Kocabey ve Polis Eğitmeni ve Güvenlik Uzmanı Murat Aydın da katkı sağlayacak.

Gerçeğin Peşinde 304.Bölüm İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Gerçeğin Peşinde 303. Bölüm

Gerçeğin Peşinde Son Bölüm 22 Şubat Pazartesi Tek Parça İzleBaşa dön tuşu