Sosyal Medya

İktidar Problemleri Çözmek İçin Çaba Göstermiyor!

İktidar Problemleri Çözmek İçin Çaba Göstermiyor!... Temel Karamollaoğlu, Bağcılar İlçe Başkanlığı'nın organize ettiği programda iş adamlarıyla bir araya geldi. İstanbul’da düzenlenen programa Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya, İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı, Bağcılar İlçe Başkanı Osman Baş ve Bağcılar İlçe Teşkilatı mensupları ile çok sayıda iş adamı katıldı.


 
Sözlerine Yüksek İstişare Kurulu Eski  Başkanı Oğuzhan Asiltürk ile Baykar Eski Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar’ı anarak başlayan Karamollaoğlu, "Nereye baksan bir sıkıntı var. Çözüm mümkün olsa da çabanın olmadığını görüyorum." diye konuştu.

 
“Bütün politikalarımız prensiplerimizin üzerine inşa edilmiştir. Ülkemizde bizi yakından ilgilendiren problemlerin başında ekonomik sıkıntılar geliyor. Nereye baksan bir sıkıntı var. Çözüm mümkün olsa da çabanın olmadığını görüyorum. Hastalığı kabul etmezseniz tedavi olmaz. Toplumdaki sıkıntıları doğru teşhis edemez ve çözüm üretemezsek ülkemiz sıkıntıya girer.”
 
“Şahsiyetli bir dış politika sergilemeliyiz. Zulme, sömürüye ve baskıya rıza gösteremeyiz. Nerede ne zaman nasıl öleceğimizi bilmiyoruz. Ama biz Hakk’ı üstün tutmayı şiar edinmiş bir topluluğuz. İslam ülkeleriyle bağlarımızı güçlendirmeliyiz. Sömürülen ülkeleri uyandırmalıyız ve bir araya getirmek suretiyle ayağa kaldırmalıyız” diye konuştu. Öte yandan Türkiye’nin ekonomik alandaki problemlerine de değinen Karamollaoğlu, “Üretirsek hem zenginleşiriz hem de işsizlik problemini çözeriz. Zenginleştikten sonra da adil bir gelir dağılımını sağlamalıyız. Gelir dağılımında adaleti çok ama çok önemsiyoruz.”