Özel Sektör

İŞKUR’da 660 temizlik görevlisi alımı yapılıyor

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarda farklı alanlarda işçi alımı devam ediyor. En çok işçi alımlarının yapıldığı alanlardan birisi de temizlik görevlisi. İŞKUR’da devam eden ilanlarda 60’tan fazla ilde 660 civarında temizlik..

İŞKUR’da 660 temizlik görevlisi alımı yapılıyor

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarda farklı alanlarda işçi alımı devam ediyor. En çok işçi alımlarının yapıldığı alanlardan birisi de temizlik görevlisi.

İŞKUR’da devam eden ilanlarda 60’tan fazla ilde 660 civarında temizlik görevlisi alınacağı duyuruldu. Bazı ilanlar için son başvuru tarihi bugün, bazıları için ise 15 günden fazla süre bulunuyor.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

  • Şirketten şirkete başvuru şartları değişse de genel olarak;
  • Okuma yazma bilen
  • Tecrübe sahibi
  • İşyeri kurallarına uyacak nitelikte olan
  • Sağlık problemi olmayan
  • Titiz, dikkatli, güvenilir
  • kişiler aranıyor.

HANGİ İLLERDE ALIM YAPILIYOR?

İstanbul, Sakarya, Konya, Muğla, İzmir, Afyonkarahisar, Ankara, Tekirdağ, Balıkesir, Bursa, Kayseri, Yalova, Antalya, Kocaeli, Ordu, Mersin, Kırıkkale, Çanakkale, Eskişehir, Samsun, Gaziantep, Kahramanmaraş, Adana, Aydın, Erzurum, Hatay, Giresun, Tokat, Rize, Manisa, Trabzon, Diyarbakır, Bilecik, Bartın, Düzce, Aksaray, Edirne, Zonguldak, Sivas, Isparta, Bolu, Denizli, Osmaniye, Erzincan, Nevşehir, Elazığ, Karabük, Karaman, Kırklareli, Malatya, Burdur, Yozgat, Amasya, Kütahya, Niğde, Çorum, Uşak, Van, Bayburt, Mardin, Çankırı, Adıyaman

BAŞVURULAR NASIL YAPILIYOR?

https://www.iskur.gov.tr adresine tıklayarak üye girişi yapmanız gerekmektedir. Sisteme kaydınız varsa kullanıcı adı ve parolanızla veya e-devlet şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

iskur.gov.tr

Ayrıntılar için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.YORUMLAR (1)ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL