Kamu Personeli

İzmir Büyükşehir Belediyesi KPSS’siz 122 işçi alımı yapıyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı sayfası üzerinden 2500 TL-5000 TL maaşla İzmir Büyükşehir Belediyesi Çevre Korunması İyileştirilmesi Müşavirlik ve Proje Hizmetleri Ticaret ve Sanayii..

İzmir Büyükşehir Belediyesi KPSS’siz 122 işçi alımı yapıyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı sayfası üzerinden 2500 TL-5000 TL maaşla İzmir Büyükşehir Belediyesi Çevre Korunması İyileştirilmesi Müşavirlik ve Proje Hizmetleri Ticaret ve Sanayii A. Ş. tarafından personel alım ilanı yayımladı. İZDOĞA tarafından yayımlanan personel alım ilanında çok mesleklerde personel alınacağı aktarıldı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çevre Korunması İyileştirilmesi Müşavirlik ve Proje Hizmetleri Ticaret ve Sanayii A. Ş. tarafından İŞKUR üzerinden personel alım ilanı yayımlandı.

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanına adayların 19 Ekim tarihinden itibaren başvuru yapmaları gerektiği bildirildi.

İZDOĞA PERSONEL ALIMI BAŞVURU

İZDOĞA personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar https://www.izdoga.com.tr/tr/CVBankasi/15 adresi üzerinden CV Bankasına online şekilde yapılacaktır.

İZDOĞA PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU ŞARTLARI

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alım ilanı başvuru şartları şöyle:

a) Türk vatandaşı olmak,
b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
c) Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, www. kamupersoneli.net suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,
d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,
f) İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak,

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL ALIM İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZYORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL