Sosyal Medya

Kanal 7 Nermin Enfes Mutfağı Son Bölüm İzle 19 Mayıs Perşembe

Kanal 7 Nermin Enfes Mutfağı Son Bölüm İzle 19 Mayıs Perşembe... Kanal 7'nin sevilerek ve beğenilerek izlenen yemek programı Nermin'in Enfes Mutfağı birbirinden önemli konukları ve birbirinden lezzetli tarifleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Hafta içinde izleyicisi ile buluşan Nermin'in Enfes Mutfağı'nda bugün hangi tarifler yer alacak? Nermin'in Enfes Mutfağı bugün Kanal 7'de.


 

LEZZETLİ YEMEK TARİFLERİ NERMİN’İN ENFES MUTFAĞI İLE KANAL 7’DE

 
Kanal 7’nin yemek programı Nermin’in Enfes Mutfağı’nda pratik tarifler, lezzetli yemekler, şık sunumlar yer alıyor. Yemek yapmayı keyfe dönüştüren Nermin Gül,
  pratik ve lezzetli yemeklerin sırlarını verecek.
 
Sosyal medyanın sevilen ismi Nermin Gül, Nermin’in Enfes Mutfağı ile ekrandaki yerini aldı. Birbirinden lezzetli yemekler, hayatın içinden konular, sağlık dolu bilgiler Nermin’in Enfes Mutfağı’yla Hafta İçi her gün evlere konuk oluyor. Sağlıklı yemek tarifleri, yapımı kolay aperatifler, pratik lezzetler, şık sunumlar Nermin Gül’ün anlatımıyla ekrana taşınacak. Nermin Gül, her biri alanında uzman isimlerle birlikte izleyicinin kafasına takılan soruları canlı yayında ele alıyor.

 
Nermin Gül’ün yıllardır sosyal medyada verdiği birbirinden nefis tarifler, gün sofralarının vazgeçilmez ikramlıkları ve muhteşem yemek menüleri Nermin’in Enfes Mutfağı’yla Hafta İçi her gün Kanal 7 ekranlarında!

NERMİN ENFES MUTFAĞI 19 MAYIS İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ