Sosyal Medya

Kırmızı Kamyon Dizisi Yayından Kaldırıldı!

Kırmızı Kamyon Dizisi Yayından Kaldırıldı!..... Güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile Show TV ekranlarında geçtiğimiz Çarşamba akşamı izleyicinin karşısına çıkan Kırmızı Kamyon dizisi ile ilgili şoke eden bir gelişme yaşandı. Olayın tüm detaylarını ve perde arkasını sizler için araştırdık…


 

Geçtiğimiz Çarşamba akşamı ilk bölümüyle iddialı bir şekilde izleyicinin karşısına çıkan Kırmızı Kamyon dizisi hakkında şaşkına çeviren bir gelişme yaşandı.

Başarılı oyuncular Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır'ın başrollerinde olduğu Kırmızı Kamyon dizisi geçen hafta Çarşamba akşamı ilk bölümüyle yayınlandı.

Kırmızı Kamyon dizisi her ne kadar dizi sezonuna iddialı bir şekilde giriş yapsa da reyting sıralamasında bekleneni veremedi.

İddialı rakipleri Kuruluş Osman, Sadakatsiz, Masumiyet ve Benim Adım Melek gibi dizilerin gerisinde kalan Kırmızı Kamyon dizi hakkında alınan bu karar adeta deprem etkisi yarattı.

İşte olayın perde arkası…

 
10. Ev imzalı Kırmızı Kamyon'un yayınına ara verildi. Kanal ve yapım şirketi karşılıklı anlaşıp dizinin haziran ayı itibariyle 1. bölümünden itibaren tekrar sil baştan yayınlanmasına karar verdi.

 
Bu nedenle dizinin yeni bölümü bu hafta Show TV'nin yayın akışından çıkarıldı.
 
Alınan bu karar herkesi şaşkına çevirdi…

 

Kırmızı Kamyon dizisini konusu

 
Yapımcılığını 10. Ev'in üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon'un süpervizörlüğünde Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya'nın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Osman Kaya oturuyor.

 
'Kırmızı Kamyon' itfaiyecilerin hayatlarını ve zorlu mücadelelerini anlatarak Türkiye'de daha önce yapılmamış bir işe imza atacak.
 
İtfaiyecilerin zorlu hayatlarını, tehlike dolu maceralarını ve birbirlerine olan bağlarını anlatırken dram ve aksiyonu buluşturan bir yapım.

Copyright © 2021 Kamu Bülten Güncel Haber Sitesi Diziler ve Tv Programları