Diziler

Kuruluş Osman 43.Bölüm Fragmanı 27 Ocak Çarşamba

Kuruluş Osman 43.Bölüm Fragmanı 23 Ocak Çarşamba…. Kuruluş Osman’da gelecek hafta neler olacak?..ATV’nin sevilerek izlenen tarih dizisi Kuruluş Osman yeni bölümü ile ekranlara geldi. Merakla beklenen dizinin 43.Bölümü 27 Ocak 2021 saat 20:00’den itibaren yayınlanacak. 43.Bölüm’de neler olacak?

Gelecek Hafta Neler Olacak?

Kuruluş Osman 43.Bölüm Fragmanı Yayınlanır Yayınlanmaz Sayfamızda Olacaktır!

Bala Hatun Zehirlendi!

Kayı beyi olarak kılıç kuşanmasının ardından Türk kağanlarının emanetlerini Bamsı Bey’den teslim almak üzere yola çıkan Osman Bey; obada ve uç bölgesinde nizamını kurmak için çalışmaya başlar. Ancak Flatyos’un kaçışı ve Bala Hatun’un zehirlenmesiyle sarsılacaktır.

Flatyos’un kaçışından alp başı görevini verdiği Göktuğ’u sorumlu tutan Osman Bey, Dündar Bey’in Nikola ile gizlice görüştüğünü öğrendiğinde ise çılgına döner ve amcasını cezalandırır. Papa’nın ajanları Bamsı Bey’i tuzağa düşürerek emanetleri ele geçirmek için hamle yaparken, Flatyos’un dönüşüyle güçlenen Nikola ise İstanbul’dan gönderilen yeni birlikler sayesinde Osman Bey’i gafil avlamak üzere plan kurar. Türk kağanlarının emanetlerini teslim alan Osman Bey’in yeni hedefi ne olacak?

Osman Bey, Dündar Bey’i nasıl cezalandıracak? Osman Bey, Flatyos’un kaçışından sorumlu tuttuğu Göktuğ’a ne ceza verecek? Bala Hatun’u zehirleyen Targun Hatun’un planı ne? Flatyos’un geri dönmesiyle Nikola nasıl bir tuzak kuracak? Papa’nın ajanları emanetleri ele geçirebilecek mi?Başa dön tuşu