Haber

Kuruluş Osman Yeni Sezon 1.Bölüm İzle 7 Ekim Çarşamba

ATV’nin sevilerek izlenen tarih dizisi Kuruluş Osman yeni sezon 1.Bölüm ile 7 Ekim Çarşamba saat 20:00’den itibaren ekranlara geliyor. Yeni sezona da bomba gibi girecek olan Kuruluş Osman’da neler yaşanacak merak ediliyor. Ayrıca yeni sezonun flaş oyuncusu Cüneyt Arkın’da Kuruluş’ta rol alıyor.

Nefesler tutuldu, ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman, yeni sezonuna başlıyor. Başrolünde Burak Özçivit’in yer aldığı Kuruluş Osman, sürprizlerle dolu bir bölümle bu akşam ekrana geliyor. Kuruluş Osman’da beylik savaşı başlıyor. Osman Bey ve alpleri Bizans ordusuna kafa tutuyor.

İzleyiciyi ekran başına kilitleyen dev yapım Kuruluş Osman 28. bölüm ile ekrana gelecek. Birbirinden usta oyuncuların dahil olduğu dizi, heyecan dolu senaryosuyla yine ilgiyle izlenecek.

Burak Özçivit’in başrolünde yer aldığı dizinin yeni bölümünde; Kulucahisar Kalesi fethiyle, Konstantiniye’nin ve imparatorun öfkesini üzerine çeken Osman Bey, uç bölgesinde huzuru tesis etmiştir.

Bizans İmparatoru, Osman Bey’i saf dışı bırakmaya kararlıdır. Kayı Obası’nın yazı geçirdiği yaylaya yapılan baskın Bizans’ın emellerini açık ederken, bu alçaklığın hesabını sormaya kararlı olan Osman Bey, Aksakallılar’dan aldığı görevle Alplerini bir araya toplar.

KURULUŞ OSMAN 28.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KURULUŞ OSMAN 28.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Başa dön tuşu