Diziler

Masum 326.Bölüm Tek Parça İzle 11 Şubat Perşembe

Masum 326.Bölüm Tek Parça İzle 11 Şubat Perşembe…. Masum Son Bölüm Tek Parça Full İzle… Kanal 7’nin sevilerek izlenen yabancı dizisi Masum yeni bölümü ile 11 Şubat Perşembe günü ekranlara geliyor. Masum‘un bugün yayınlanacak 326.Bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor.

AHEM VE MANSİ ARASINDA GERİLİM

Masum’da bugün Ahem ve Gopi’nin sesini duyan Kokila ölümden döner. Ahem ve Gopi’nin yakınlaşması ise Mansi ile Mira’yı rahatsız eder. Ahem Mansi’ye ne tepki gösterecek?

MASUM 326.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kokila hastanede ölüm kalım savaşı verir. Ahem ve Gopi’nin elinden dua etmekten başka çare gelmez. Mansi ise onların yakınlaşmalarından korkar. Kokila Ahem ve Gopi’nin seslerini duyunca gözlerini açar. Doktor bu gelişmeye çok şaşırsa da Modi ailesi Kokila’nın hayata döndüğünü duyunca çok sevinir. Ahem Gopi’yle birlikte hastanede refakatçı kalır. Mansi onları yalnız bırakıp gitmek istemese de Ahem onları gönderir. Bir bahane bulup hastaneye gelen Mansi, onları yan yana görünce çok bozulur. Mira ise Mansi’nin yanında yer alır ve Gopi’ye yüklenir. Mansi’nin Mira’yı dolduruşa getirdiğini söyleyen Ahem ne tepki gösterecek?Başa dön tuşu