Masumlar Apartmanı

Masumlar Apartmanı 23.Bölüm Tek Parça İzle 23 Şubat Salı

Masumlar Apartmanı 23.Bölüm Tek Parça İzle 23 Şubat Salı…. Masumlar Apartmanı Son Bölüm 23.Bölüm İzle 23 Şubat Salı…. Masumlar Apartmanı Son Bölüm Tek Parça Full İzle…. TRT1’in sevilerek izlenen dizisi Masumlar Apartmanı 23.Bölümü ile 23 Şubat Salı ekranlara geliyor. Her salı saat 20:00’de TRT’de izleyicisi ile buluşan dizinin bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Çarpıcı hikayesi ile yeni bölümleri merakla ve heyecanla beklenen Masumlar Apartmanı‘nın 23.Bölümü 23 Şubat Salı TRT1’de izleyicisinin karşısında olacak.

Naci’nin ambulansa bindirilişini izleyen Safiye, olanlar için kendini suçlar. Onunla görüştüğü için olmuştur her şey. Çareyi, kendini eve kapatıp temizliğe vermekte bulur.

Masumlar Apartmanı 23.Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız

İnci’nin ise Naci’nin durumundan sorumlu tuttuğu kişi başkasıdır. Bir yandan Han’ın kendisi için yaptırdığı dairede Ceylan’ın künyesini bulması, bir yandan da Naci’ye olanlar İnci’yi allak bullak etmiştir. Han ise İnci’yle aralarındaki gerginlik yüzünden gece eve çok geç gelir. Bu durum, İnci’nin şüphelerini iyice artırır.

Esra’nın apartmana taşınacağını öğrenen Gülben’in ise başka planları vardır. Bu arada Han, son birkaç gündür yaşadığı zorlukları bir daha yaşamamak için bir adım atmaya karar verir. Ancak bu adım, onu çok daha zor bir durumda bırakacaktır.

Masumlar Apartmanı 23.Bölüm Tek Parça İzle 23 Şubat SalıBaşa dön tuşu