Diziler

Menajerimi Ara Son Bölüm 25.Bölüm Tek Parça İzle

Menajerimi Ara Son Bölüm 25.Bölüm Tek Parça İzle…. Menajerimi Ara 25.Bölüm Tek Parça İzle 14 Şubat Pazar…. Star TV’nin sevilerek takip edilen dizisi Menajerimi Ara pazar günleri ekrana gelmeye devam ediyor. Sevilerek ve beğenilerek izlenen dizinin 25.Bölümü 14 Şubat Pazar saat 20:00’den itibaren ekranlara geliyor. Yeni bölümde neler olacak? Hangi oyuncu konuk olacak?

MENAJERİMİ ARA 25.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Dicle’nin evinde yaşadığı beklenmedik olay herkesi telaşlandırırken Serkan’ın Gülben Ergen için istediği toplantı herkesi bir araya getirir. Gülben Ergen’in çözülmesi gereken karışık programı için EGO Ajans ilk kez takım halinde çalışır.

Feris’in oyuncusunun sette yaşadığı gerginlikler işlerin karışmasına sebep olur. Çınar’ın daha önce Gökçe Bahadır için ayarladığı filmlerin sözleşme ihlali EGO Ajans’ın geleceğini tehlikeye atarken, Kıraç Serkan’la ilgili araştırmalarına devam eder.

Çınar bir yandan Serdar Ortaç, diğer yandan Gökçe Bahadır meselesi ile ilgilenirken, aldığı sürpriz kararla Serkan’ın karşısına çıkar. Feris yaşadıklarının etkisiyle hiç beklenmedik bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Çınar’ın öğrenecekleri ise herkesi çok şaşırtacaktır.

Menajerimi Ara Son Bölüm 25.Bölüm Tek Parça İzleBaşa dön tuşu