TV Programları

Müge Anlı ile Tatlı Sert İzle 21 Ocak Perşembe Tek Parça

21 Ocak Perşembe Müge Anlı ile Tatlı Sert İzle… Müge Anlı ile Tatlı Sert İzle! Son Bölüm Tek Parça Full İzle!…… ATV’nin hafta içi her gün yayınlanan vazgeçilmez programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü ile 21 Ocak Perşembe günü ekranlara geliyor. Birbirinden önemli olayların konuşulduğu, cinayetlerin sırlarının çözüldüğü program olan Müge Anlı ile Tatlı Sert‘te bugün neler yaşanacak? Müge Anlı’nın sunumu ile yayınlanacak program 21 Ocak Perşembe saat 10:00’dan itibaren ATV’de olacak.

Cinayetin ardından olay yerine giden kişi konuştu

Müge Anlı ile Tatlı Sert 21 Ocak Perşembe İzlemek İçin Tıklayınız

12 yaşındaki küçük kız bulundu. Annesiyle tartışıp evden kaçmıştı. 12 yaşındaki küçük kız gece üşüdüğü için hastaneye sığındı. Gelen bilgi üzerine aile hastaneye doğru yola çıktı. 24 saat sonra birbirlerine kavuşan anne-kız polis merkezine gittiler. İfadesi alınan küçük kız ailesine teslim edildi.

15 yaşındaki Leyla’nın bulunduğu haberi verildi. Leyla’nın Bolu’da olduğu ve kaçtığı kişinin şu anda gözaltında olduğu söylendi. Leyla’nın şu anda sosyal hizmetlerde olduğu ailesinin bugün gidip alacağı ve ailesinden özür dileyip pişman olduğunu söyledi.

Kahraman Akkaya’nın polis tarafından bulunduğu kolunda sevgi izi olduğu ve sevgi izi numarası sayesinde Kahraman Akkaya olduğu tespit edildiği anlaşıldı. Arif Verimli Âlime Hanım2ın bayılması üzerine elektrosu çektiklerini beynin ürettiği elektriği çektiklerini açıkladı.

İnsan refleks olarak kan akan yere merakı ile bakacağını ama Alime’nin kan akan yere bakmadığını ve şak diye bayıldığını ama bunun 2 saat sürmeyeceğini mesafenin çok uzak olmadığını da düşünülmesi gerektiğini belirtti. Serada kullanılan daldız denen demirle Ali Toprak’ın öldürüldüğü söylendi. Bir kez değil defalarca bu alet ile vurulduğuna dikkat çekildi. 7-8 defa vurulduğu eklendi. Cinayetin ardından olay yerine giden kişi konuştu.”yüzükoyun yatıyordu ve kan yoktu” dedi.Başa dön tuşu