Müge Anlı

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm İzle 15 Şubat Pazartesi

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm İzle 15 Şubat Pazartesi…. ATV’nin hafta içi her gün yayınlanan vazgeçilmez programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü ile 15 Şubat Pazartesi günü ekranlara geliyor. Birbirinden önemli olayların konuşulduğu, cinayetlerin sırlarının çözüldüğü program olan Müge Anlı ile Tatlı Sert‘te bugün neler yaşanacak? Müge Anlı’nın sunumu ile yayınlanacak program 15 Şubat Pazartesi saat 10:00’dan itibaren izleyicisi ile buluşuyor.

9 yaşındaki Şiar Kılıç cinayeti…

Müge Anlı’da aydınlatılan bir cinayet. İki sevgili birbirlerini suçladılar. Duruşmada ilginç ifadeler… Hami Kıcı’nın annesi ifadesini neden değiştirdi? Muammer Bey, Davut’un Sevgi’yi dövmesinden ve kıskançlığında dolayı bu olaya kalkıştıklarını iddia etti.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 15 ŞUBAT PAZARTESİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Savcı karşısına çıktığını ve göğsünü gere gere anlattığını ve serbest bırakıldığını belirtti. Sevgi’nin mert bir kadın olduğunu ve Sevgi için her şeye razı olduğunu vurguladı. Ve ölesiye sevdiğini söyledi. Kavuşmak için dakikalar saydığını ifade etti.

15 yıllık eşini 4 torun sahibi kadın için terketti. Üç aydır kayıp aşıklar canlı yayında buluştu. Muammer Cambaz ve sevgilisi canlı yayında… Semiha Cambaz, boşanmak istediğini ve çocuklarını Muammer Cambaz’a vermeyeceğini söyledi. Sevgi ve Muammer’i ahlaksızlıkla suçlayan Semiha Cambaz sakin kalmaya çalıştı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm İzle 15 Şubat PazartesiBaşa dön tuşu