Sosyal Medya

Mutfağım Şahane 8 Aralık Çarşamba İzle! Kanal 7

Kanal 7 Mutfağım Şahane Son Bölüm İzle 8 Aralık Çarşamba...Kanal 7'nin sevilerek ve beğenilerek izlenen programı Mutfağım Şahane yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Birbirinden lezzetli yemekler ve meraklandıran bölümleri ile izleyenlerin vazgeçilmezi olan Mutfağım Şahane bugün saat 14:30'den itibaren yayınlanacak.


 
Kanal 7 ekranlarının sevilen ikilisi Özlem Tunca ve Yasin Esirgenç, Mutfağım Şahane ile evlere konuk oluyor. Mutfağım Şahane Anadolu’yu karış karış gezip her yöreden farklı lezzetleri izleyici karşısına çıkarıyor.

Türk mutfağının seçkin yemekleri, Anadolu insanının keyifli sohbetler ve hayat kolaylaştıran püf noktalarıyla Mutfağım Şahane hafta içi 14:30’da Kanal 7’de…
 
Yıllardır yaptıkları programlarla izleyicinin beğenisini kazanan Özlem Tunca ve Yasin Esirgenç, Mutfağım Şahane ile ekranlardaki yerini alıyor. Balıkesir’in höşmerimi, Kayseri’nin mantısı, Trabzon’un muhlaması… Karavanlarıyla Türkiye’yi adım adım gezen Mutfağım Şahane ekibi, yöresel lezzetleri, yöre insanlarının uygulamalı anlatımıyla izleyiciye aktarıyor. Yasin Esirgenç ile Özlem Tunca’nın içten ve samimi sunumu, Türkiye’nin sıcak insanlarının misafirperverliğiyle Mutfağım Şahane’de yeni lezzetlere yelken açılıuyor.