Diziler

Sol Yanım 8.Bölüm Full İzle 21 Ocak Perşembe

Sol Yanım 8.Bölüm Full İzle Yeni Bölüm Tek Parça İzle 8.Bölüm Son Bölüm 21 Ocak Perşembe…. Star TV’nin yeni dizisi Sol Yanım 8.Bölümü ile ekranlara geliyor. 21 Ocak 2021 Perşembe saat 20:00’den itibaren yayınlanacak dizide bu hafta neler yaşanacak merak ediliyor. Sol Yanım 8.Bölüm 21 Ocak Perşembe saat 20:00’den itibaren ekranlara gelecek.

Bu hafta neler olacak?

Selim, babasını affedebilecek mi? Babaannesi Berrin’in gelişi Selim ile İhsan’ın arasını düzeltmeye yetecek mi? Burak’ın Serra ve Selim’i ayırmak için planı ne? Biricik en yakın arkadaşının ihanetini öğrenince ne yapacak? Selim’in kazasının asıl sorumlusu kim?

SOL YANIM 8.BÖLÜM TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 İhsan’ın kendisinden yıllardır sakladığı sırrı öğrenen Selim, babasına çok kızarak doğum günü partisini terk eder. Selim’in yaşadığı hayal kırıklığı karşısında Serra, acısını dindirmek için ona destek olur. 

SOL YANIM 8.BÖLÜM TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 Oğluyla barışmak için çabalayan İhsan, bir yandan da Emin’i bulmak için harekete geçer. Babasına karşı öfkesi yatışmayan Selim, karşı karşıya geldiklerinde babasına çok ağır sözler sarf eder. Selim’in babaannesi Berrin, yaşananları öğrenince apar topar İstanbul’a gelir. İhsan, Selim konusunda annesinden ağır sözler işitirken, Asena hakkındaki sert çıkışına da hayli şaşırır. 

 Biricik, Nazlım’dan videosunu yayanın Zeynep olduğunu öğrenince çok şaşırır. Nazlım ve Ali, Biricik’in oyununu bozmak için uğraşırken; plana Barbar da dahil olur. Biricik ve kız arkadaşlarından para koparmak için güç birliği yaparlar. 

 Burak için arkadaşları tarafından hoş geldin partisi düzenlenir. Selim’e hiçbir şey olmamış gibi davranan Burak, aynı zamanda Serra’yla ilişkisini bitirmek için plan yapar. Burak, Selim’in çapkınlığını Serra’nın aklına işlerken, Biricik de Serra’yı Burak’a karşı uyarır. Burak, Serra’yı unutmuş gibi yaparken; Biricik’le Selim’in arası açılır. Bu arada Selim’in yaptığı kazanın asıl sorumlusu da ortaya çıkar.Başa dön tuşu