Haber

Temizlik Benim İşim’de Çağla kaç puan aldı? 7 Ekim Çarşamba

Temizlik Benim İşim’de kıyasıya yarış devam ediyor. 5 yarışmacı hafta finalinde verilecek büyük ödülü almak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Kadir Ezildi’nin eğlenceli sunumu ile ekranlara gelen Temizlik Benim İşim yeni bölümü ile 7 Ekim Çarşamba saat 14:00’ten itibaren Fox TV’de yayınlanıyor.

Kadir Ezildi’nin harika sunumuyla eğlenceli bir program haline gelen Temizlik Benim İşim yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Temizlik işi ne kadar zor olsa da o kadar eğlenceli bir hale getirmeyi başaran Kadir Ezildi, yarışmacılarla birlikte birbirinden zahmetli görülen evleri baştan başa temizliyor.

Yeni haftada yeni yarışmacılarla heyecan devam ediyor. 5 yeni yarışmacı hafta finalinde verilecek 10 bin TL’lik büyük ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele verecek.

Bugünün yarışmacısı Çağla oldu. Çağla rakiplerinden çok düşük puan aldı. 2 kişiden 2, diğer 2 kişiden de 1’er puan aldı. Toplamda 6 puana ulaşan Çağla için Kadir’in müdahalesi ile 1’er puan veren Dilek ve Behiye yeniden puanlama yaptı.

Bütün yarışmacılardan 2’şer puan alan Çağla, Kadir’in de hafta finalinde açıklayacağı puanla bu haftanın kazananı olabilecek mi?!Başa dön tuşu