Sosyal Medya

Teşkilat 7.Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle 18 Nisan Pazar

Teşkilat 7.Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle 18 Nisan Pazar... Teşkilat , ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken bir görevi kabul ederek kelimenin tam anlamıyla yer altına inen yedi vatan sevdalısının mücadelesini ekrana getiriyor. Geçtiğimiz hafta 6.bölümü ile ekranlara gelen Teşkilat 7.Bölümü ile 18 Nisan Pazar saat 20:00'den itibaren ekranlara geliyor. Pazar günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Teşkilat'ın bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak?


 

EKİP, FADİ’YE UNUTAMAYACAĞI BİR DERS VERİYOR

 
Teröristlerin hain planlarını önlemek için teslim olarak canlarını ortaya koyan Serdar, Zehra ve Hulki, ölümle burun burunadır. Bölgede teröristlerin gözünün önünde gazeteci olarak bulunan
  Pınar ve Hakkı da oraya gelirler. Güvenlik protokollerini çözdüğü SİHA’ları etkisiz hale getirdiğini düşünen Fadi’nin mutluluğu uzun sürmez. Ekibin kendisine hazırladığı oyunu anlayıp neye uğradığını şaşıran Fadi, konumunu kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacaktır! 


 

FADİ, ŞİRKET’TEN SON BİR ŞANS İSTİYOR

 
Fadi’nin planlarını bozan ekip, durumu giderek ağırlaşan Hulki’yi hastaneye yetiştirmek için ülkeye döner. Tedavi altına alınan Hulki ise kendi sağlığından çok babası için endişelenmektedir. Fadi’nin başarısızlığı Şirket’te büyük bir rahatsızlık yaratır. Şirket’in aldığı kararla köşeye sıkışan Fadi, kendini kanıtlamak için son bir şans ister.
  

 

CEREN, SERDAR’I ÖLDÜRMEK İÇİN EMİR ALIYOR

 
Sadakatinden şüphelenilen Ceren, Şef’ten Serdar’ı öldürmesi için talimat alır. Ceren kendisini yeniden kanıtlamak için bu görevi yerine getirmek zorundadır. Bu sırada internette dolaşıma sokulan bir video ortalığı karıştırır. Ankara’da üst düzey bir devlet yetkilisine yapılması planlanan suikast planına karşı ekip teyakkuza geçer.

 
 

Teşkilat 7.Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız