Diziler

Türkan Hanım’ın Konağı 117. Bölüm İzle 23 Şubat Salı

Türkan Hanım’ın Konağı 117. Bölüm İzle 23 Şubat Salı…. .. Türkan Hanım’ın Konağı sımsıcak bir aile ortamı ile kendini izleten gelecek bölümlerini merak ettiren, bunların yanı sıra yemek tariflerinden her bölümünde ayrı konuğun katıldığı bir dizi biçiminde olan tv programıdır. Türkan Hanım’ın Konağı hafta içi her gün saatlerimiz 11:30 olduğunda TRT1 ekranlarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Türkan Hanım’ın Konağında bu hafta kim konuk olacak? Yeni Bölüm merakla bekleniyor.

Beste’nin annesinin başına gelenleri öğrenen konak sakinleri çok üzülür. Beste’nin davranışlarının ailesi ile ilgili durumdan kaynaklandığını düşünürler. Ancak Beste, annesinin suçsuz olduğunu söylemiş ve Ömer’den yardım istemiştir. Ömer, Beste’nin annesi ile ilgili iddiaların peşine düşer. Ömer, Beste’yi karşısına alıp bir baba şefkati ile konuşur.

Beste, zarfı aldığını da itiraf eder. Annesi için almıştır zarfı. Beste’nin zarfı almasına kızsalar bile alma nedenini öğrenince çok üzülürler. Buse’nin yoğun çabaları ile Beste’nin annesinin suçsuzluğu da ortaya çıkar. Beste annesine kavuşabilecektir. Beste konağa gelip herkesten özür diler. Selami ise sonunda Nurhayat’a beklenen teklifi edecektir ki bir aksilik yaşanır.

TÜRKAN HANIM’IN KONAĞI 117.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TÜRKAN HANIM’IN KONAĞI’NDA ÖNCEKİ BÖLÜMLERDEN…

Değerli Türkan Hanım’ın Konağı severleri 22 Şubat Pazartesi günü yayınlanan 116.Bölüm Youtube’da ve trtizle.com adresinde henüz yayınlanmadı. Sizin için takip etmekteyiz. Bölüm tek parça yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda olacaktır. İyi seyirler dileriz.

Türkan Hanım’ın Konağı 117. Bölüm İzle 23 Şubat SalıBaşa dön tuşu